16. REVIJA PESMI IN PLESA MOŠČANSKIH VRTCEV

LJUBLJANA,  19. 3. 2018

Otroci skupine Pikiji iz enote Kekec, so letos sodelovali na 16. regionalni prireditvi,  »Revija  pesmi in plesa moščanskih vrtcev«, v Centru kulture Španski borci.

Predstavili so Vrtec Jarše na najlepši možen način-skozi igrive in hudomušne  ljubezenske verze.

Strumno in navihano so deklamirali priznane slovenske pesnike: Zvezdano Majhen in Miroslava Košuto ter izvajali ritme glasbenikov Roberta Pešuta in Roka Trkaja.

Ob dinamični koreografiji, so nas ponesle emocije, ganjeno smo spodbujali naše predstavnike z glasnimi ovacijami. Slikoviti rdeči srčki, pod otroškimi majicami, so razgibano poskakovali v soju odrskih luči, tudi tisti srčki  pod majicami  so ponosno utripali. Ko smo že mislili, da so pokazali vse, kar znajo, so skupaj z vzgojiteljicami na koncu zaplesali  »Bistvo skrito je očem« in potresli ljubezen v obliki papirnatih srčkov  med navdušeno publiko. Natalijin, Anjin, Matejin in Sanelin trud je bil nagrajen z zahvalo staršev in vodstva Vrtca Jarše.

Ponosno lahko rečemo, da so otroci  Vrtca Jarše naš velik potencial, ki je vtkan v našo vizijo:

»To smo mi«!

Vida Teh, pomočnica ravnateljice

/images/uploads/Revija_pesmi_in_plesa-za_spletno_stran_Vrtca_Jarše.pdf

POSNETEK

Sanacija fasade v bližini enote na Rožičevi ulici

17.08.2018 - Spoštovani starši, obveščamo vas, da se bo danes začela sanacija fasade z dodatno toplotno izolacijo na objektu Rožičeva ulica 6, ki je v neposredni bližini vhoda enote Rožle na Rožičevi ulici.Dostop do vrtca bo neomejen. Izvajalci prenove se opravičujejo za hrup. Dela bodo potekala cca. 60 dni Hvala za razumevanje.

Krajši program v Vrtcu Jarše

18.07.2018 - Spoštovani starši, v kolikor vaš otrok do konca tekočega šolskega leta dopolni 5 let in NI vključen v noben vrtec v Ljubljani, vas vabimo k vpisu v krajši program. Več v celotni novici!

Združevanje med poletjem

4.07.2018 - Spoštovani starši, v celotni novici vas čaka obvestilo glede združevanja poleti. Dežurni enoti bosta enota Mojca in enota Rožle na Rožičevi ulici. Prosimo vas za strpnost in razumevanje. Hvala in prijetno poletje.