16. REVIJA PESMI IN PLESA MOŠČANSKIH VRTCEV

LJUBLJANA,  19. 3. 2018

Otroci skupine Pikiji iz enote Kekec, so letos sodelovali na 16. regionalni prireditvi,  »Revija  pesmi in plesa moščanskih vrtcev«, v Centru kulture Španski borci.

Predstavili so Vrtec Jarše na najlepši možen način-skozi igrive in hudomušne  ljubezenske verze.

Strumno in navihano so deklamirali priznane slovenske pesnike: Zvezdano Majhen in Miroslava Košuto ter izvajali ritme glasbenikov Roberta Pešuta in Roka Trkaja.

Ob dinamični koreografiji, so nas ponesle emocije, ganjeno smo spodbujali naše predstavnike z glasnimi ovacijami. Slikoviti rdeči srčki, pod otroškimi majicami, so razgibano poskakovali v soju odrskih luči, tudi tisti srčki  pod majicami  so ponosno utripali. Ko smo že mislili, da so pokazali vse, kar znajo, so skupaj z vzgojiteljicami na koncu zaplesali  »Bistvo skrito je očem« in potresli ljubezen v obliki papirnatih srčkov  med navdušeno publiko. Natalijin, Anjin, Matejin in Sanelin trud je bil nagrajen z zahvalo staršev in vodstva Vrtca Jarše.

Ponosno lahko rečemo, da so otroci  Vrtca Jarše naš velik potencial, ki je vtkan v našo vizijo:

»To smo mi«!

Vida Teh, pomočnica ravnateljice

/images/uploads/Revija_pesmi_in_plesa-za_spletno_stran_Vrtca_Jarše.pdf

POSNETEK

Vabilo na predavanje

10.10.2018 - Spoštovani starši, v sredo, 17. 10. 2018 ob 17.00 uri vas vabimo na predavanje, ki je bilo med starši preteklo šolsko leto izjemno dobro sprejeto. Predavanje bo v telovadnici enote Kekec z naslovom VZGOJNI IZZIVI, vodila ga bo psihologinja Lea Beznik. Prijazno vabljeni!

Predavanje Marka Juhanta

5.09.2018 - Spoštovani starši, lepo vabljeni na brezplačno predavanje Marka Juhanta, ki bo v sredo, 12. 9. ob 17.00 uri v telovadnici enote Kekec, ulica Hermana Potočnika 15.Več v celotni novici.

Novi začetki, nove poti

31.08.2018 - Otroško, igrivo in nasmejano novo vrtčevsko leto. Popotnica novim doživetjem je v celotni novici. Kolektiv Vrtca Jarše