16. REVIJA PESMI IN PLESA MOŠČANSKIH VRTCEV

LJUBLJANA,  19. 3. 2018

Otroci skupine Pikiji iz enote Kekec, so letos sodelovali na 16. regionalni prireditvi,  »Revija  pesmi in plesa moščanskih vrtcev«, v Centru kulture Španski borci.

Predstavili so Vrtec Jarše na najlepši možen način-skozi igrive in hudomušne  ljubezenske verze.

Strumno in navihano so deklamirali priznane slovenske pesnike: Zvezdano Majhen in Miroslava Košuto ter izvajali ritme glasbenikov Roberta Pešuta in Roka Trkaja.

Ob dinamični koreografiji, so nas ponesle emocije, ganjeno smo spodbujali naše predstavnike z glasnimi ovacijami. Slikoviti rdeči srčki, pod otroškimi majicami, so razgibano poskakovali v soju odrskih luči, tudi tisti srčki  pod majicami  so ponosno utripali. Ko smo že mislili, da so pokazali vse, kar znajo, so skupaj z vzgojiteljicami na koncu zaplesali  »Bistvo skrito je očem« in potresli ljubezen v obliki papirnatih srčkov  med navdušeno publiko. Natalijin, Anjin, Matejin in Sanelin trud je bil nagrajen z zahvalo staršev in vodstva Vrtca Jarše.

Ponosno lahko rečemo, da so otroci  Vrtca Jarše naš velik potencial, ki je vtkan v našo vizijo:

»To smo mi«!

Vida Teh, pomočnica ravnateljice

/images/uploads/Revija_pesmi_in_plesa-za_spletno_stran_Vrtca_Jarše.pdf

POSNETEK

Mi smo pa že na morju

18.06.2018 - Dragi starši najstarejših otrok, sporočamo, da so otroci srečno prispeli na morje (Poreč, Špadiče), vreme je prekrasno!

Obveščanje o novicah na spletni strani

14.06.2018 - Spoštovani starši, skladno z novo evropsko uredbo, ki je stopila v veljavo 25. maja 2018 (DGPR), ki opredeljuje tudi način pošiljanja e- obvestil, vam sporočamo, da vam lahko pošiljamo naša obvestila samo v primeru, da nam za to date vaše pisno soglasje. V kolikor želite biti še naprej obveščeni o naših aktivnostih v vrtcu vas prosimo, da na spodnji povezavi, ki jo dobite na vaš el.naslov, osvežite vaše podatke (glejte prilogo v celotni novici). V kolikor ne želite več prejemati naših novic, spodaj v vaši el. pošti z našo novico kliknite na zavihek odjava in v skladu z GDPR-jem boste izbrisani iz naše evidence in ne boste več prejemali naših novic. Hvala za razumevanje

Izlet na Mengeško kočo

8.06.2018 - Mengeška koča, sreda, 6.6.2018. Soparno poznopomladno popoldne. Nevihtne oblake je razpihal otroški smeh. V zavetju gozdne poti smo se povzpeli do vrha. Nekateri prvič, drugi v spomin na “stare čase”. Preizkusili večino športnih ovir na trimstezi. Ni nas bilo veliko, a tudi tisti najmanjši koraki so dosegli cilj. Naprej in nazaj. Naš pogovor na poti nazaj razkrije vse:”Kdaj gremo spet in kam nas vodi naslednji izlet?”. Pustimo se presenetiti ... do jeseni!