Čutna pot

Na igrišču enote Kekec smo postavili čutno pot. Ponosni smo nanjo, ker smo jo zgradili z medsebojnim sodelovanjem vzgojiteljev in vzgojiteljic v enoti, hišnikov Mirka in Blaška in nekaterih otrok. Iskrena hvala. Hvala vsem staršem, ki ste posredovali material in tudi tistim, ki ste s svojim pozitivnim komentarjem podprli naše delo.

Zdaj vas povabimo, da na prireditvi Praznik Vrtca Jarše, pogumno vsi " damo čevlje v kot in gremo bosi na pot". Se vidimo 31.5.2018, ob 15.30 uri, na igrišču enote Kekec.

strokovni delavci enote Kekec

UTRINKI

/images/uploads/Čutna_pot_v_enoti_Kekec.pdf

OBVESTILO ZA STARŠE

24.03.2020 - Številni ukrepi za skupen boj proti pandemiji so se dotaknili vseh. Tudi vaših najmlajših. Lepo jim je v vaši družbi, vendar pa imajo radi tudi družbo vrstnikov. Kar naenkrat pa ne smejo več v vrtec, šole. Otroci ne dojemajo razsežnosti situacije, vendar pa dojemajo, da nekaj ni vse tako, kot bi moralo biti. Zato smo tu mi, da jim pomagamo prebroditi njihove stiske. Za vas smo pripravili nekaj nasvetov, ki vam bodo morda v pomoč, da ublažite negotovost vaših otrok.

Obvestilo za starše

18.03.2020 - zaradi razmer, v katerih se je znašla Slovenija, se soočamo s številnimi izzivi, ki jih uspešno rešujemo s skupnimi močmi. V teh okoliščinah svojo pozornost in naklonjenost še posebej namenjamo ljudem, ki potrebujejo konkretno pomoč, ali samo »oddaljen« socialni stik. Morda sosedov otrok za učenje doma potrebuje kakšno gradivo, pa mu je trenutno nedostopno. Morda starši potrebujejo kakšen namig za igro, nasvet za zmanjševanje otrokove tesnobe, ali svoje lastne. Morda iz najrazličnejših razlogov ne morejo v trgovino.

Zaprtost vrtcev

13.03.2020 - zaradi razglasitve epidemije izbruha koronavirusa v RS, so s 16.3.2020 zaprti vsi vrtci (javni in zasebni) v RS