Čutna pot

Na igrišču enote Kekec smo postavili čutno pot. Ponosni smo nanjo, ker smo jo zgradili z medsebojnim sodelovanjem vzgojiteljev in vzgojiteljic v enoti, hišnikov Mirka in Blaška in nekaterih otrok. Iskrena hvala. Hvala vsem staršem, ki ste posredovali material in tudi tistim, ki ste s svojim pozitivnim komentarjem podprli naše delo.

Zdaj vas povabimo, da na prireditvi Praznik Vrtca Jarše, pogumno vsi " damo čevlje v kot in gremo bosi na pot". Se vidimo 31.5.2018, ob 15.30 uri, na igrišču enote Kekec.

strokovni delavci enote Kekec

UTRINKI

/images/uploads/Čutna_pot_v_enoti_Kekec.pdf

Vabilo na predavanje

10.10.2018 - Spoštovani starši, v sredo, 17. 10. 2018 ob 17.00 uri vas vabimo na predavanje, ki je bilo med starši preteklo šolsko leto izjemno dobro sprejeto. Predavanje bo v telovadnici enote Kekec z naslovom VZGOJNI IZZIVI, vodila ga bo psihologinja Lea Beznik. Prijazno vabljeni!

Predavanje Marka Juhanta

5.09.2018 - Spoštovani starši, lepo vabljeni na brezplačno predavanje Marka Juhanta, ki bo v sredo, 12. 9. ob 17.00 uri v telovadnici enote Kekec, ulica Hermana Potočnika 15.Več v celotni novici.

Novi začetki, nove poti

31.08.2018 - Otroško, igrivo in nasmejano novo vrtčevsko leto. Popotnica novim doživetjem je v celotni novici. Kolektiv Vrtca Jarše