Čutna pot

Na igrišču enote Kekec smo postavili čutno pot. Ponosni smo nanjo, ker smo jo zgradili z medsebojnim sodelovanjem vzgojiteljev in vzgojiteljic v enoti, hišnikov Mirka in Blaška in nekaterih otrok. Iskrena hvala. Hvala vsem staršem, ki ste posredovali material in tudi tistim, ki ste s svojim pozitivnim komentarjem podprli naše delo.

Zdaj vas povabimo, da na prireditvi Praznik Vrtca Jarše, pogumno vsi " damo čevlje v kot in gremo bosi na pot". Se vidimo 31.5.2018, ob 15.30 uri, na igrišču enote Kekec.

strokovni delavci enote Kekec

UTRINKI

/images/uploads/Čutna_pot_v_enoti_Kekec.pdf

VABILO - ŽIVETI Z OTROKOM IN NE ZA OTROKA