Čutna pot

Na igrišču enote Kekec smo postavili čutno pot. Ponosni smo nanjo, ker smo jo zgradili z medsebojnim sodelovanjem vzgojiteljev in vzgojiteljic v enoti, hišnikov Mirka in Blaška in nekaterih otrok. Iskrena hvala. Hvala vsem staršem, ki ste posredovali material in tudi tistim, ki ste s svojim pozitivnim komentarjem podprli naše delo.

Zdaj vas povabimo, da na prireditvi Praznik Vrtca Jarše, pogumno vsi " damo čevlje v kot in gremo bosi na pot". Se vidimo 31.5.2018, ob 15.30 uri, na igrišču enote Kekec.

strokovni delavci enote Kekec

UTRINKI

/images/uploads/Čutna_pot_v_enoti_Kekec.pdf

Zahvala

12.12.2018 - Iskrena hvala vsem obiskovalcem našega novoletnega sejma! Z vašo pomočjo smo obogatili sklad Vrtca Jarše. Hvala v imenu otrok in zaposlenih Vrtca Jarše.

Vabilo na novoletni sejem

27.11.2018 - Spoštovani starši, lepo vabljeni na novoletni sejem, ki bo v torek, 4. 12. na igrišču enote Mojca od 15.00 ure dalje vse do 17.30. Zabaval vas bo dedek Mraz s svojimi palčki.

Razstava likovnih del v Sparu Zeleni dvor

27.11.2018 - Spoštovani starši, otroci Vrtca Jarše so sodelovali na likovnem tečaju Spar trgovine Ustvarjajmo skupaj. Likovna dela so razstavljena v Sparu Zeleni dvor. Čestitamo malim ustvarjalnim rokam in vabimo k ogledu.