Krajši program v Vrtcu Jarše

VABILO K VPISU V KRAJŠI PROGRAM

Vabimo otroke, ki bodo do konca leta 2018 dopolnili 5 let in NISO vključeni v noben vrtec, k vpisu v krajši program. Program bo izvajan po Kurikulumu za predšolske otroke in bo potekal dvakrat tedensko po 3 ure in pol. V skupini bo največ 12 otrok. Program bo brezplačen in se bo začel izvajati najkasneje oktobra 2018 do predvidoma maja 2019.

Za več informacij se prosimo obrnite na Ajdo Bivic, svetovalno delavko na telefon 031 579 492.

Hvala in vabljeni k vpisu. Spodaj prilagamo vpisni list, kjer v rubriki program obvezno pripišete KRAJŠI PROGRAM.

/images/uploads/vloga_za_vpis_2018_2019.docx

Sanacija fasade v bližini enote na Rožičevi ulici

17.08.2018 - Spoštovani starši, obveščamo vas, da se bo danes začela sanacija fasade z dodatno toplotno izolacijo na objektu Rožičeva ulica 6, ki je v neposredni bližini vhoda enote Rožle na Rožičevi ulici.Dostop do vrtca bo neomejen. Izvajalci prenove se opravičujejo za hrup. Dela bodo potekala cca. 60 dni Hvala za razumevanje.

Krajši program v Vrtcu Jarše

18.07.2018 - Spoštovani starši, v kolikor vaš otrok do konca tekočega šolskega leta dopolni 5 let in NI vključen v noben vrtec v Ljubljani, vas vabimo k vpisu v krajši program. Več v celotni novici!

Združevanje med poletjem

4.07.2018 - Spoštovani starši, v celotni novici vas čaka obvestilo glede združevanja poleti. Dežurni enoti bosta enota Mojca in enota Rožle na Rožičevi ulici. Prosimo vas za strpnost in razumevanje. Hvala in prijetno poletje.