Obvestilo glede jutrišnje stavke v VIZ

Spoštovani starši,

otrokom iz vseh enot Vrtca Jarše bo na dan stavke VIZ, v sredo, 14. 3. 2018,   zagotovljeno varstvo za nujne primere v svojih enotah, v dežurnih igralnicah.

Zahvaljujemo se vam za razumevanje  in podporo stavke VIZ!

Vodstvo in stavkovni odbor  Vrtca Jarše

Zahvala

12.12.2018 - Iskrena hvala vsem obiskovalcem našega novoletnega sejma! Z vašo pomočjo smo obogatili sklad Vrtca Jarše. Hvala v imenu otrok in zaposlenih Vrtca Jarše.

Vabilo na novoletni sejem

27.11.2018 - Spoštovani starši, lepo vabljeni na novoletni sejem, ki bo v torek, 4. 12. na igrišču enote Mojca od 15.00 ure dalje vse do 17.30. Zabaval vas bo dedek Mraz s svojimi palčki.

Razstava likovnih del v Sparu Zeleni dvor

27.11.2018 - Spoštovani starši, otroci Vrtca Jarše so sodelovali na likovnem tečaju Spar trgovine Ustvarjajmo skupaj. Likovna dela so razstavljena v Sparu Zeleni dvor. Čestitamo malim ustvarjalnim rokam in vabimo k ogledu.