Povabilo na odprtje razstave

Spoštovani,

otroci iz skupine Želvice (enota Kekec) so sodelovali na likovnem tečaju. Vse ljubitelje likovne umetnosti vabimo na otvoritev prve razstave otroških del, ki so nastala v okviru 3. LIKfesta - likovnega festivala Pionirskega doma. Na ogled bodo postavljena izbrana dela otrok iz omenjene skupine na temo »Avtoportret«.

Otvoritev razstave bo v sredo, 20.12.2017 ob 10. uri v Mali dvorani Pionirskega doma, Vilharjeva cesta 11, 1000 Ljubljana.

Lepo vabljeni!

Srčna pisma

17.01.2019 - Srčno pozdravljeni, v Skladu Viljem Julijan – skladu za otroke z redkimi boleznimi vas prijazno vabimo, da v vašem vrtcu ob prihajajočem svetovnem dnevu redkih bolezniki bo 28. februarja, skupaj z nami naredite nekaj dobrega in posebnega za male borce, ki imajo redko bolezen. Več v celotni novici.

Teden pisanja

17.01.2019 - Teden pisanja z roko od 21. do 25. januarja 2019 Društvo Radi pišemo z roko si že nekaj let prizadeva ozaveščati strokovno in splošno javnost o pomenu pisanja z roko v času prevladujočega digitalnega komuniciranja. Pisanje z roko je več kot uporaba pisala, je izvirna spretnost. Spretnosti razvijamo z vajo. Nevrologi opozarjajo, da naši možgani bolj kompleksno delujejo pri pisanju z roko kot z računalnikom. Informacija, ki jo napišemo z roko, se v spominu zadrži dlje časa. Pri pisanju z roko se nam utrne več idej, ohranjamo pa tudi dolgotrajnejšo pozornost. Več v celotni novici.