Povabilo na odprtje razstave

Spoštovani,

otroci iz skupine Želvice (enota Kekec) so sodelovali na likovnem tečaju. Vse ljubitelje likovne umetnosti vabimo na otvoritev prve razstave otroških del, ki so nastala v okviru 3. LIKfesta - likovnega festivala Pionirskega doma. Na ogled bodo postavljena izbrana dela otrok iz omenjene skupine na temo »Avtoportret«.

Otvoritev razstave bo v sredo, 20.12.2017 ob 10. uri v Mali dvorani Pionirskega doma, Vilharjeva cesta 11, 1000 Ljubljana.

Lepo vabljeni!

Vabilo na predavanje

10.10.2018 - Spoštovani starši, v sredo, 17. 10. 2018 ob 17.00 uri vas vabimo na predavanje, ki je bilo med starši preteklo šolsko leto izjemno dobro sprejeto. Predavanje bo v telovadnici enote Kekec z naslovom VZGOJNI IZZIVI, vodila ga bo psihologinja Lea Beznik. Prijazno vabljeni!

Predavanje Marka Juhanta

5.09.2018 - Spoštovani starši, lepo vabljeni na brezplačno predavanje Marka Juhanta, ki bo v sredo, 12. 9. ob 17.00 uri v telovadnici enote Kekec, ulica Hermana Potočnika 15.Več v celotni novici.

Novi začetki, nove poti

31.08.2018 - Otroško, igrivo in nasmejano novo vrtčevsko leto. Popotnica novim doživetjem je v celotni novici. Kolektiv Vrtca Jarše