Povabilo na odprtje razstave

Spoštovani,

otroci iz skupine Želvice (enota Kekec) so sodelovali na likovnem tečaju. Vse ljubitelje likovne umetnosti vabimo na otvoritev prve razstave otroških del, ki so nastala v okviru 3. LIKfesta - likovnega festivala Pionirskega doma. Na ogled bodo postavljena izbrana dela otrok iz omenjene skupine na temo »Avtoportret«.

Otvoritev razstave bo v sredo, 20.12.2017 ob 10. uri v Mali dvorani Pionirskega doma, Vilharjeva cesta 11, 1000 Ljubljana.

Lepo vabljeni!

Sanacija fasade v bližini enote na Rožičevi ulici

17.08.2018 - Spoštovani starši, obveščamo vas, da se bo danes začela sanacija fasade z dodatno toplotno izolacijo na objektu Rožičeva ulica 6, ki je v neposredni bližini vhoda enote Rožle na Rožičevi ulici.Dostop do vrtca bo neomejen. Izvajalci prenove se opravičujejo za hrup. Dela bodo potekala cca. 60 dni Hvala za razumevanje.

Krajši program v Vrtcu Jarše

18.07.2018 - Spoštovani starši, v kolikor vaš otrok do konca tekočega šolskega leta dopolni 5 let in NI vključen v noben vrtec v Ljubljani, vas vabimo k vpisu v krajši program. Več v celotni novici!

Združevanje med poletjem

4.07.2018 - Spoštovani starši, v celotni novici vas čaka obvestilo glede združevanja poleti. Dežurni enoti bosta enota Mojca in enota Rožle na Rožičevi ulici. Prosimo vas za strpnost in razumevanje. Hvala in prijetno poletje.