Praznik Vrtca Jarše

Mali in veliki iz Vrtca Jarše,

prisrčno vabljeni na vaš in naš praznik, ki bo v četrtek 30. 5. 2019 od 15.30 ure dalje na igrišču enote Kekec. Peklo se bo, srečke bodo in tudi igre ter glasba! Več v vabilu! Lepo vabljeni!

TO SMO MI!

V primeru dežja bo prireditev 6. 6. 2019!

/images/uploads/Vabil_Praznik_Vrtca_Jarše.pdf

OBVESTILO ZA STARŠE

24.03.2020 - Številni ukrepi za skupen boj proti pandemiji so se dotaknili vseh. Tudi vaših najmlajših. Lepo jim je v vaši družbi, vendar pa imajo radi tudi družbo vrstnikov. Kar naenkrat pa ne smejo več v vrtec, šole. Otroci ne dojemajo razsežnosti situacije, vendar pa dojemajo, da nekaj ni vse tako, kot bi moralo biti. Zato smo tu mi, da jim pomagamo prebroditi njihove stiske. Za vas smo pripravili nekaj nasvetov, ki vam bodo morda v pomoč, da ublažite negotovost vaših otrok.

Obvestilo za starše

18.03.2020 - zaradi razmer, v katerih se je znašla Slovenija, se soočamo s številnimi izzivi, ki jih uspešno rešujemo s skupnimi močmi. V teh okoliščinah svojo pozornost in naklonjenost še posebej namenjamo ljudem, ki potrebujejo konkretno pomoč, ali samo »oddaljen« socialni stik. Morda sosedov otrok za učenje doma potrebuje kakšno gradivo, pa mu je trenutno nedostopno. Morda starši potrebujejo kakšen namig za igro, nasvet za zmanjševanje otrokove tesnobe, ali svoje lastne. Morda iz najrazličnejših razlogov ne morejo v trgovino.

Zaprtost vrtcev

13.03.2020 - zaradi razglasitve epidemije izbruha koronavirusa v RS, so s 16.3.2020 zaprti vsi vrtci (javni in zasebni) v RS