Novice

Premestitev med enotami

OBVESTILO - PREMESTITEV ZNOTRAJ ENOT VRTCA JARŠE

Spoštovani starši,

približuje se javni vpis otrok za novo šolsko leto 2019/2020, ki poteka  v začetku marca.

V kolikor želite, da vaš otrok zamenja enoto znotraj Vrtca Jarše z novim šolskim letom, torej s 1. 9. 2019, vas vljudno prosimo, da izpolnite obrazec, ki ga najdete med novicami na spletni strani Vrtca Jarše in ga oddate do 31. 1. 2019 na upravo (Rožičeva ulica 10, 1000 Ljubljana) s pripisom Vpis 2019/2020 - sprememba enote.

Dodatne informacije lahko dobite pri svetovalni delavki Ajdi Bivic po mobilnem telefonu 031 579 492 ali na el. pošti svetovalna.sluzba@vrtec-jarse.si.

Če želite otroka prepisati v drug vrtec v Ljubljani, morate počakati do javnega vpisa, ki poteka predvidoma od 1. 3. do 15. 3. 2019.

Vaši želji bomo poskušali ugoditi, v kolikor bo prosto mesto v izbrani enoti.

/images/uploads/vloga_premestitev_2019_2020.doc

Novice in aktualne vsebine

Srčna pisma

17.01.2019 - Srčno pozdravljeni, v Skladu Viljem Julijan – skladu za otroke z redkimi boleznimi vas prijazno vabimo, da v vašem vrtcu ob prihajajočem svetovnem dnevu redkih bolezniki bo 28. februarja, skupaj z nami naredite nekaj dobrega in posebnega za male borce, ki imajo redko bolezen. Več v celotni novici.
več

Teden pisanja

17.01.2019 - Teden pisanja z roko od 21. do 25. januarja 2019 Društvo Radi pišemo z roko si že nekaj let prizadeva ozaveščati strokovno in splošno javnost o pomenu pisanja z roko v času prevladujočega digitalnega komuniciranja. Pisanje z roko je več kot uporaba pisala, je izvirna spretnost. Spretnosti razvijamo z vajo. Nevrologi opozarjajo, da naši možgani bolj kompleksno delujejo pri pisanju z roko kot z računalnikom. Informacija, ki jo napišemo z roko, se v spominu zadrži dlje časa. Pri pisanju z roko se nam utrne več idej, ohranjamo pa tudi dolgotrajnejšo pozornost. Več v celotni novici.
več