Sanacija fasade v bližini enote na Rožičevi ulici

Spoštovani starši,

obveščamo vas, da se bo danes začela sanacija fasade z dodatno toplotno izolacijo na objektu Rožičeva ulica 6, ki je v neposredni bližini vhoda enote Rožle na Rožičevi ulici.Dostop do vrtca bo neomejen. Izvajalci prenove se opravičujejo za hrup. Dela bodo potekala cca. 60 dni

Hvala za razumevanje.

Vabilo na predavanje - šola za starše

25.09.2019 - Spoštovani starši, vljudno vabljeni na prvo srečanje za starše s temo TEHNIKE ZA POMOČ OTROKU V STRESNIH SITUACIJAH, ki bo v sredo, 9. 10. 2019 ob 17ih. Več v celotni novici.

Gremo peš

16.09.2019 - Spoštovani, v celotni novici je obvestilo gospoda župana, Zorana Jankoviča glede tedna mobilnosti, ki se je danes pričel.

razstava “Gremo peš”

13.09.2019 - Spoštovani starši, vabljeni na na otvoritev razstave »Gremo Peš«, ki bo v torek, 17. septembra 2019, ob 11. 45, pred Mestno hišo, Mestni trg 1. Lepo vabljeni!