Novice

Vabilo na Praznik Vrtca Jarše

Spoštovani mali in veliki iz Vrtca Jarše,

lepo vabljeni na vsakoletno prireditev - Praznik Vrtca Jarše, ki bo letos potekala 25. 5. 2017 od 15.30 ure do 19.00 ure na igrišču enote Kekec, ulica Hermana Potočnika. Razgibali se bomo na zabavnih poligonih, čaka nas bogata pogostitev in zabavala nas bosta Duo Pustotnik. Ne bo manjkal tudi srečelov. Vabljeni v našo veselo družbo.

Razgibajmo se vsi – Vrtec Jarše – To smo mi!

/images/uploads/PVJ_vabilo_.pdf

Novice in aktualne vsebine

Združevanje v času poletnih počitnic

6.07.2017 - Spoštovani starši, v času od 10. 7. do 25. 8. bo dežurna enota Kekec, Ulica Hermana Potočnika 15. V enoti Mojca ostajajo oddelki B in C trakta. Razporeditev oddelkov v enoti Kekec v času združevanja je v obvestilu v celotni novici. Prijetne počitnice!
več

Otroci srečno prispeli v Špadiče

19.06.2017 - Spoštovani starši najstarejših otrok, sporočamo vam, da so otroci srečno prispeli na letovanje v Poreč. Čaka jih lepo in sončno vreme!
več