Novice

Vabilo na Praznik Vrtca Jarše

Spoštovani mali in veliki iz Vrtca Jarše,

lepo vabljeni na vsakoletno prireditev - Praznik Vrtca Jarše, ki bo letos potekala 25. 5. 2017 od 15.30 ure do 19.00 ure na igrišču enote Kekec, ulica Hermana Potočnika. Razgibali se bomo na zabavnih poligonih, čaka nas bogata pogostitev in zabavala nas bosta Duo Pustotnik. Ne bo manjkal tudi srečelov. Vabljeni v našo veselo družbo.

Razgibajmo se vsi – Vrtec Jarše – To smo mi!

/images/uploads/PVJ_vabilo_.pdf

Novice in aktualne vsebine

Obvestilo o stavki

19.01.2018 - Spoštovani starši, na dan 14. 2. 2018 je načrtovana stavka v vseh VIZ ustanovah. Pojasnila so v dopisu SVIZ-a, ki je v celotni novici. Na ta dan bo organizirano varstvo. Hvala za vaše razumevanje in strpnost.
več

Povzetek predavanja Partnerski odnos z dne 10. 1. 2018

11.01.2018 - Spoštovani starši, v celotni novici je krajši povzetek predavanja predavatelja Andreja Pešca o partnerskem odnosu z dne 10. 1. 2018. Naslednje predavanje bo o vzgoji otrok. Predaval bo Marko Juhant. Vabljeni 12. 9. 2018 k poslušanju!
več

Vabilo na predavanje v okviru Šole za starše

5.01.2018 - Spoštovani starši in strokovni delavci, lepo vabljeni na tretje predavanje v okviru šole za starše, ki bo v sredo, 10. 1. 2018 ob 17.00 uri v telovadnici enote Kekec, ulica Hermana Potočnika 15 z naslovom PARTNERSKI ODNOS. Predaval bo Andrej Pešec. Ob vzgoji otrok oče in mama pozabita na prvobitni, njun odnos. Kako je ta pomemben in kakšno vlogo ima pri odraščanju otrok, pa nam bo povedal predavatelj. Več o vsebini predavanja in predavatelju si lahko preberete na spletni strani http://www.znanjezazivljenje.si . Lepo vabljeni!
več