Vabilo na predavanje za starše SAMOZAVESTEN OTROK

Spoštovani starši,

vljudno vabljeni na prvo predavanje v sklopu Šole za starše, ki bo v sredo, 11. 10. 2017 ob 17.00 uri v telovadnici enote Kekec.

Dobili boste odgovore na naslednje vsebinske sklope:

Danes se otroci soočajo z velikimi zahtevami in od njih se ogromno pričakuje, a starši včasih pozabimo, da sta prav dobra samopodoba in samozavest ključni za otrokovo polno in uspešno življenje. Okrepiti njihovo samozavest in prepričanje v lastne sposobnosti je primarna naloga staršev. Otrok, ki se bo razvil v samostojno osebo in se ne bo počutil manjvrednega temveč bo zadovoljen sam s seboj in se bo znal postaviti zase, bo v življenju veliko bolj srečen in sproščen kot nekdo, ki teh lastnosti nima.

Vsebina predavanja:

Posledice otrokove nesamostojnosti in nizke samozavesti?

Kako ravnamo starši, ko ne ravnamo v otrokovo korist?

Kaj vse nam preprečuje, da bi spodbujali otrokovo samostojnost in samozavest?

Kako prepoznamo otrokovo nizko samozavest?

Kako lahko pomagamo?

/images/uploads/ola_za_starše_11_10_samozavest.pdf

Sanacija fasade v bližini enote na Rožičevi ulici

17.08.2018 - Spoštovani starši, obveščamo vas, da se bo danes začela sanacija fasade z dodatno toplotno izolacijo na objektu Rožičeva ulica 6, ki je v neposredni bližini vhoda enote Rožle na Rožičevi ulici.Dostop do vrtca bo neomejen. Izvajalci prenove se opravičujejo za hrup. Dela bodo potekala cca. 60 dni Hvala za razumevanje.

Krajši program v Vrtcu Jarše

18.07.2018 - Spoštovani starši, v kolikor vaš otrok do konca tekočega šolskega leta dopolni 5 let in NI vključen v noben vrtec v Ljubljani, vas vabimo k vpisu v krajši program. Več v celotni novici!

Združevanje med poletjem

4.07.2018 - Spoštovani starši, v celotni novici vas čaka obvestilo glede združevanja poleti. Dežurni enoti bosta enota Mojca in enota Rožle na Rožičevi ulici. Prosimo vas za strpnost in razumevanje. Hvala in prijetno poletje.