Zahvala

ZAHVALA

19.3. 2018 je v Španskih borcih potekala 16. Revija plesa in petja moščanskih vrtcev, na kateri so sodelovali tudi otroci iz enote Kekec- skupina Pikiji. Starši skupine Pikijev smo bili nad prireditvijo navdušeni, potočili tudi solze ganjenosti. Ponosni, da so otroci z  najbolj bučnim aplavzom zapustili oder  gre vodstvu vrtca, ki je prispevalo, da so se prireditve lahko udeležili. Največja zahvala pa gre našima vzgojiteljicama Nataliji in Anji, saj sta s svojo požrtvovalnostjo in trudom pokazali, da z voljo človek premika gore. Nenazadnje pa gre zahvala tudi vzgojiteljicama Mateji in Saneli iz enote Mojca, ki sta s svojimi idejami pripomogli, da je bila plesno koreografija fantastična.

Ni besed, ki bi lahko opisale, kako ponosni in hvaležni smo starši, da smo bili del te zgodbe in za vekomaj ovekovečili spomine na vrtčevske dni naših otrok.

Hvala, starši skupine  Pikijev.

Zahvala

12.12.2018 - Iskrena hvala vsem obiskovalcem našega novoletnega sejma! Z vašo pomočjo smo obogatili sklad Vrtca Jarše. Hvala v imenu otrok in zaposlenih Vrtca Jarše.

Vabilo na novoletni sejem

27.11.2018 - Spoštovani starši, lepo vabljeni na novoletni sejem, ki bo v torek, 4. 12. na igrišču enote Mojca od 15.00 ure dalje vse do 17.30. Zabaval vas bo dedek Mraz s svojimi palčki.

Razstava likovnih del v Sparu Zeleni dvor

27.11.2018 - Spoštovani starši, otroci Vrtca Jarše so sodelovali na likovnem tečaju Spar trgovine Ustvarjajmo skupaj. Likovna dela so razstavljena v Sparu Zeleni dvor. Čestitamo malim ustvarjalnim rokam in vabimo k ogledu.