Zahvala

ZAHVALA

19.3. 2018 je v Španskih borcih potekala 16. Revija plesa in petja moščanskih vrtcev, na kateri so sodelovali tudi otroci iz enote Kekec- skupina Pikiji. Starši skupine Pikijev smo bili nad prireditvijo navdušeni, potočili tudi solze ganjenosti. Ponosni, da so otroci z  najbolj bučnim aplavzom zapustili oder  gre vodstvu vrtca, ki je prispevalo, da so se prireditve lahko udeležili. Največja zahvala pa gre našima vzgojiteljicama Nataliji in Anji, saj sta s svojo požrtvovalnostjo in trudom pokazali, da z voljo človek premika gore. Nenazadnje pa gre zahvala tudi vzgojiteljicama Mateji in Saneli iz enote Mojca, ki sta s svojimi idejami pripomogli, da je bila plesno koreografija fantastična.

Ni besed, ki bi lahko opisale, kako ponosni in hvaležni smo starši, da smo bili del te zgodbe in za vekomaj ovekovečili spomine na vrtčevske dni naših otrok.

Hvala, starši skupine  Pikijev.

Sanacija fasade v bližini enote na Rožičevi ulici

17.08.2018 - Spoštovani starši, obveščamo vas, da se bo danes začela sanacija fasade z dodatno toplotno izolacijo na objektu Rožičeva ulica 6, ki je v neposredni bližini vhoda enote Rožle na Rožičevi ulici.Dostop do vrtca bo neomejen. Izvajalci prenove se opravičujejo za hrup. Dela bodo potekala cca. 60 dni Hvala za razumevanje.

Krajši program v Vrtcu Jarše

18.07.2018 - Spoštovani starši, v kolikor vaš otrok do konca tekočega šolskega leta dopolni 5 let in NI vključen v noben vrtec v Ljubljani, vas vabimo k vpisu v krajši program. Več v celotni novici!

Združevanje med poletjem

4.07.2018 - Spoštovani starši, v celotni novici vas čaka obvestilo glede združevanja poleti. Dežurni enoti bosta enota Mojca in enota Rožle na Rožičevi ulici. Prosimo vas za strpnost in razumevanje. Hvala in prijetno poletje.