Novice

Zahvala za udeleležbo na prireditvi Razgibajmo se vsi, Vrtec Jarše, to smo mi

Spoštovani starši!

Zahvaljujemo se vam za vašo udeležbo na naši tradicionalni prireditvi praznika Vrtca Jarše, z naslovom RAZGIBAJMO SE VSI, VRTEC JARŠE, TO SMO MI.

Prireditev nam je lepo uspela tudi zaradi vas in z vašo pomočjo, pomočjo donacij ter sponzorstva. Pridobljena  denarna sredstva bomo namenili v Sklad Vrtca Jarše.

Prijazen pozdrav!

 

Zaposleni Vrtca Jarše

Novice in aktualne vsebine

Vabilo na predavanje - Šola za starše, 15. 11.

8.11.2017 - Spoštovani starši, vabljeni na predavanje, ki bo v sredo 15. 11. 2017 ob 17.00 uri v telovadnici enote Kekec. Na predavanju se boste seznanili s strategijami, ki bodo pomagale umiriti otrokova močna čustva. Več o vsebini predavanja v celotni novici.
več

Vabilo na predavanje - Šola za starše, 15. 11.

8.11.2017 - Spoštovani starši, vabljeni na predavanje, ki bo v sredo 15. 11. 2017 ob 17.00 uri v telovadnici enote Kekec. Na predavanju se boste seznanili s strategijami, ki bodo pomagale umiriti otrokova močna čustva. Več o vsebini predavanja v celotni novici.
več

So vaši otroci cepljeni?

7.11.2017 - Spoštovani starši, podatki Nacionalnega inštituta za javno zdravje iz leta 2015 kažejo, da je najnižja precepljenost z obveznimi cepivi v državi ravno v Mestni občini Ljubljana. V celotni novici je obvestilo.
več