Zahvala za udeleležbo na prireditvi Razgibajmo se vsi, Vrtec Jarše, to smo mi

Spoštovani starši!

Zahvaljujemo se vam za vašo udeležbo na naši tradicionalni prireditvi praznika Vrtca Jarše, z naslovom RAZGIBAJMO SE VSI, VRTEC JARŠE, TO SMO MI.

Prireditev nam je lepo uspela tudi zaradi vas in z vašo pomočjo, pomočjo donacij ter sponzorstva. Pridobljena  denarna sredstva bomo namenili v Sklad Vrtca Jarše.

Prijazen pozdrav!

Zaposleni Vrtca Jarše

Združevanje v času poletnih počitnic

6.07.2017 - Spoštovani starši, v času od 10. 7. do 25. 8. bo dežurna enota Kekec, Ulica Hermana Potočnika 15. V enoti Mojca ostajajo oddelki B in C trakta. Razporeditev oddelkov v enoti Kekec v času združevanja je v obvestilu v celotni novici. Prijetne počitnice!

Otroci srečno prispeli v Špadiče

19.06.2017 - Spoštovani starši najstarejših otrok, sporočamo vam, da so otroci srečno prispeli na letovanje v Poreč. Čaka jih lepo in sončno vreme!