Zahvala za udeleležbo na prireditvi Razgibajmo se vsi, Vrtec Jarše, to smo mi

Spoštovani starši!

Zahvaljujemo se vam za vašo udeležbo na naši tradicionalni prireditvi praznika Vrtca Jarše, z naslovom RAZGIBAJMO SE VSI, VRTEC JARŠE, TO SMO MI.

Prireditev nam je lepo uspela tudi zaradi vas in z vašo pomočjo, pomočjo donacij ter sponzorstva. Pridobljena  denarna sredstva bomo namenili v Sklad Vrtca Jarše.

Prijazen pozdrav!

Zaposleni Vrtca Jarše

Novo vrtčevsko leto 2017/2018

31.08.2017 - Mali in veliki iz Vrtca Jarše, veliko novih dogodivščin vam želimo ob prehodu v novo šolsko leto! Zaposleni Vrtca Jarše

Dežurna soba v enoti Kekec

31.08.2017 - Spoštovani starši otrok iz enote KEKEC, od ponedeljka, 4. 9. 2017 dalje je dežurna soba za jutranje (od 6.00 do 7.30 ure) in popoldanske združevanje (od 16.00 do 17.00 ure) vseh skupin enote Kekec zopet druga igralnica na oražnem traktu (Medvedki). Hvala za razumevanje!