Združevanje v času novoletnih praznikov

Spoštovani starši,

v času od 27. 12. 2017 do 29. 12. 2017 bo zaradi zelo malo prisotnih otrok v vrtcu za vse enote dežurna enota Kekec na ulici Hermana Potočnika 15.

Uprava v enoti Rožle bo v tem času zaprta.

Otroci iz enote Mojca bodo v igralnicah RUMENEGA TRAKTA IN ORANŽNEGA TRAKTA (prva igralnica), otroci iz enote Rožle bodo v drugi igralnici ORANŽNEGA TRAKTA, otroci iz enote Kekec bodo v igralnici ZELENEGA TRAKTA in RDEČEGA TRAKTA.

Dežurna igralnica bo na ORANŽNEM TRAKTU, za enoto Kekec na RDEČEM TRAKTU, zjutraj od 6.00 do 7.00 ure in popoldne od 16.00 do 17.00 ure.

Od 3. 1. 2018 dalje so otroci razporejeni po svojih enotah.

Želimo vam prijetne praznike in srečno 2018!

Mi smo pa že na morju

18.06.2018 - Dragi starši najstarejših otrok, sporočamo, da so otroci srečno prispeli na morje (Poreč, Špadiče), vreme je prekrasno!

Obveščanje o novicah na spletni strani

14.06.2018 - Spoštovani starši, skladno z novo evropsko uredbo, ki je stopila v veljavo 25. maja 2018 (DGPR), ki opredeljuje tudi način pošiljanja e- obvestil, vam sporočamo, da vam lahko pošiljamo naša obvestila samo v primeru, da nam za to date vaše pisno soglasje. V kolikor želite biti še naprej obveščeni o naših aktivnostih v vrtcu vas prosimo, da na spodnji povezavi, ki jo dobite na vaš el.naslov, osvežite vaše podatke (glejte prilogo v celotni novici). V kolikor ne želite več prejemati naših novic, spodaj v vaši el. pošti z našo novico kliknite na zavihek odjava in v skladu z GDPR-jem boste izbrisani iz naše evidence in ne boste več prejemali naših novic. Hvala za razumevanje

Izlet na Mengeško kočo

8.06.2018 - Mengeška koča, sreda, 6.6.2018. Soparno poznopomladno popoldne. Nevihtne oblake je razpihal otroški smeh. V zavetju gozdne poti smo se povzpeli do vrha. Nekateri prvič, drugi v spomin na “stare čase”. Preizkusili večino športnih ovir na trimstezi. Ni nas bilo veliko, a tudi tisti najmanjši koraki so dosegli cilj. Naprej in nazaj. Naš pogovor na poti nazaj razkrije vse:”Kdaj gremo spet in kam nas vodi naslednji izlet?”. Pustimo se presenetiti ... do jeseni!