Enote Vrtca Jarše

Poslovalni čas: 6.30 – 17.00 ure

Organizacijska vodja enote: Suzana Černe
Tel: 01/ 58 62 144

Enota je razdeljena na tri oddelke. Poimenovali smo jih Rumena, Rdeča in Oranžna soba.
Rumena in Rdeča soba se ponašata s svojo lastno čajno kuhinjo in jedilnim prostorom. Ti dve čajni kuhinji služita zgolj za potrebe izobraževanja in vzgoje otrok, medtem ko ima vrtec skupno kuhinjo, namenjeno prehranjevanju otrok.  V vsakem od oddelkov se nahaja galerija, opremljena z igrali. Zunanji prostor pa zaznamujeta atrij in sodobno, prenovljeno igrišče z raznimi igrali.

Skupina ROŽLETKI

tel: 01/ 58-62-144

Otroci 4-6  let, heterogena skupina
Vida Teh, vzgojiteljica

Barbara Zupančič, vzgojiteljica predšolskih otrok-pomočnica vzgojiteljice

Skupina MEDVEDKI

tel.: 01/ 58-62-144

Otroci 3-4  leta
Tadeja Stražar, vzgojiteljica
Jožica Petelin Žibert, vzgojiteljica predšolskih otrok-pomočnica vzgojiteljice

Skupina ZAJČKI -  izmenično popoldanski oddelek

tel: 01/ 58-62-144

Otroci 1-6
Polonca Pišek, vzgojiteljica
Katarina Simončič, vzgojiteljica predšolskih otrok-pomočnica vzgojiteljice

TEHNIČNI DELAVCI

Kuhinja
Marija Brvar
Tel:  01/ 58 62 144

Hišnik
Mirko Mlakar
Tel: 01/ 58 62 144,  gsm: 031/ 596-009

OBVESTILO ZA STARŠE

24.03.2020 - Številni ukrepi za skupen boj proti pandemiji so se dotaknili vseh. Tudi vaših najmlajših. Lepo jim je v vaši družbi, vendar pa imajo radi tudi družbo vrstnikov. Kar naenkrat pa ne smejo več v vrtec, šole. Otroci ne dojemajo razsežnosti situacije, vendar pa dojemajo, da nekaj ni vse tako, kot bi moralo biti. Zato smo tu mi, da jim pomagamo prebroditi njihove stiske. Za vas smo pripravili nekaj nasvetov, ki vam bodo morda v pomoč, da ublažite negotovost vaših otrok.

Obvestilo za starše

18.03.2020 - zaradi razmer, v katerih se je znašla Slovenija, se soočamo s številnimi izzivi, ki jih uspešno rešujemo s skupnimi močmi. V teh okoliščinah svojo pozornost in naklonjenost še posebej namenjamo ljudem, ki potrebujejo konkretno pomoč, ali samo »oddaljen« socialni stik. Morda sosedov otrok za učenje doma potrebuje kakšno gradivo, pa mu je trenutno nedostopno. Morda starši potrebujejo kakšen namig za igro, nasvet za zmanjševanje otrokove tesnobe, ali svoje lastne. Morda iz najrazličnejših razlogov ne morejo v trgovino.

Zaprtost vrtcev

13.03.2020 - zaradi razglasitve epidemije izbruha koronavirusa v RS, so s 16.3.2020 zaprti vsi vrtci (javni in zasebni) v RS