Enote Vrtca Jarše

Poslovalni čas: 6.30 -17.00 ure

Organizacijska vodja enote:

Suzana Černe, tel: 01/ 58-62-142

Enoto označuje starejša meščanska vila, ki je zgrajena v dveh nadstropjih. Namenjena je vzgoji in izobraževanju otrok v starostnem obdobju od 1. do 3. leta. Razdeljena je na dva oddelka. V obsegu vrtca sta tudi kuhinja in zunanje igrišče. Enota je bila v celoti obnovljena, energetsko sanirana, ima igrišče z raznolikimi igrali, dva velika, večnamenska prostora, ki sta namenjena raznolikim aktivnostim otrok.

PRITLIČJE, tel: 01/ 58-62-149

Skupina muce, otroci 1-2  leti

Zora Jazbinšek, vzgojiteljica
Vojka Hočevar, vzgojiteljica predšolskih otrok-pomočnica vzgojiteljice

1. NADSTROPJE, tel: 01/ 58-62-151

Skupina PIKAPOLONICE, ​otroci 2-4 leta, kombinirani oddelek

Ana Harjač, vzgojiteljica

Anja Baloh, vzgojiteljica predšolskih otrok-pomočnica vzgojiteljice

Pokrivanje sočasnosti: Brigita Kosec Dornik, vzgojiteljica predšolskih otrok-pomočnica vzgojiteljice

TEHNIČNI DELAVCI

Kuhinja
Zahida Ičanovič, tel.št.: 01/ 58-62-150

Hišnik
Blaško Grubešič, gsm: 041/263-702

Sanacija fasade v bližini enote na Rožičevi ulici

17.08.2018 - Spoštovani starši, obveščamo vas, da se bo danes začela sanacija fasade z dodatno toplotno izolacijo na objektu Rožičeva ulica 6, ki je v neposredni bližini vhoda enote Rožle na Rožičevi ulici.Dostop do vrtca bo neomejen. Izvajalci prenove se opravičujejo za hrup. Dela bodo potekala cca. 60 dni Hvala za razumevanje.

Krajši program v Vrtcu Jarše

18.07.2018 - Spoštovani starši, v kolikor vaš otrok do konca tekočega šolskega leta dopolni 5 let in NI vključen v noben vrtec v Ljubljani, vas vabimo k vpisu v krajši program. Več v celotni novici!

Združevanje med poletjem

4.07.2018 - Spoštovani starši, v celotni novici vas čaka obvestilo glede združevanja poleti. Dežurni enoti bosta enota Mojca in enota Rožle na Rožičevi ulici. Prosimo vas za strpnost in razumevanje. Hvala in prijetno poletje.