Enote Vrtca Jarše

Poslovalni čas: 6.30 -17.00 ure

Organizacijska vodja enote:

Suzana Černe, tel: 01/ 58-62-142

Enoto označuje starejša meščanska vila, ki je zgrajena v dveh nadstropjih. Namenjena je vzgoji in izobraževanju otrok v starostnem obdobju od 1. do 3. leta. Razdeljena je na dva oddelka. V obsegu vrtca sta tudi kuhinja in zunanje igrišče. Enota je bila v celoti obnovljena, energetsko sanirana, ima igrišče z raznolikimi igrali, dva velika, večnamenska prostora, ki sta namenjena raznolikim aktivnostim otrok.

PRITLIČJE, tel: 01/ 58-62-149

Skupina PIKAPOLONICE, otroci 1-2  leti

Ana Harjač, vzgojiteljica
Dominik Maričič, vzgojitelj predšolskih otrok-pomočnik vzgojiteljice

1. NADSTROPJE, tel: 01/ 58-62-151

Skupina MUCE, ​otroci 2-3

Daša Džekić Hološević, vzgojiteljica

Vojka Hočevar, vzgojiteljica predšolskih otrok-pomočnica vzgojiteljice

Pokrivanje sočasnosti: Brigita Kosec Dornik, vzgojiteljica predšolskih otrok-pomočnica vzgojiteljice

TEHNIČNI DELAVCI

Kuhinja
Zahida Ičanovič, tel.št.: 01/ 58-62-150

Hišnik
Blaško Grubešič, gsm: 041/263-702

OBVESTILO ZA STARŠE

24.03.2020 - Številni ukrepi za skupen boj proti pandemiji so se dotaknili vseh. Tudi vaših najmlajših. Lepo jim je v vaši družbi, vendar pa imajo radi tudi družbo vrstnikov. Kar naenkrat pa ne smejo več v vrtec, šole. Otroci ne dojemajo razsežnosti situacije, vendar pa dojemajo, da nekaj ni vse tako, kot bi moralo biti. Zato smo tu mi, da jim pomagamo prebroditi njihove stiske. Za vas smo pripravili nekaj nasvetov, ki vam bodo morda v pomoč, da ublažite negotovost vaših otrok.

Obvestilo za starše

18.03.2020 - zaradi razmer, v katerih se je znašla Slovenija, se soočamo s številnimi izzivi, ki jih uspešno rešujemo s skupnimi močmi. V teh okoliščinah svojo pozornost in naklonjenost še posebej namenjamo ljudem, ki potrebujejo konkretno pomoč, ali samo »oddaljen« socialni stik. Morda sosedov otrok za učenje doma potrebuje kakšno gradivo, pa mu je trenutno nedostopno. Morda starši potrebujejo kakšen namig za igro, nasvet za zmanjševanje otrokove tesnobe, ali svoje lastne. Morda iz najrazličnejših razlogov ne morejo v trgovino.

Zaprtost vrtcev

13.03.2020 - zaradi razglasitve epidemije izbruha koronavirusa v RS, so s 16.3.2020 zaprti vsi vrtci (javni in zasebni) v RS