Enote Vrtca Jarše

Poslovalni čas: 6.30 -17.00 ure

Organizacijska vodja enote:

Suzana Černe, tel: 01/ 58-62-142

Enoto označuje starejša meščanska vila, ki je zgrajena v dveh nadstropjih. Namenjena je vzgoji in izobraževanju otrok v starostnem obdobju od 1. do 3. leta. Razdeljena je na dva oddelka. V obsegu vrtca sta tudi kuhinja in zunanje igrišče. Enota je bila v celoti obnovljena, energetsko sanirana, ima igrišče z raznolikimi igrali, dva velika, večnamenska prostora, ki sta namenjena raznolikim aktivnostim otrok.

PRITLIČJE, tel: 01/ 58-62-149

Skupina muce, otroci 1-2  leti

Zora Jazbinšek, vzgojiteljica
Vojka Hočevar, vzgojiteljica predšolskih otrok-pomočnica vzgojiteljice

1. NADSTROPJE, tel: 01/ 58-62-151

Skupina PIKAPOLONICE, ​otroci 2-4 leta, kombinirani oddelek

Ana Harjač, vzgojiteljica

Anja Baloh, vzgojiteljica predšolskih otrok-pomočnica vzgojiteljice

Pokrivanje sočasnosti: Brigita Kosec Dornik, vzgojiteljica predšolskih otrok-pomočnica vzgojiteljice

TEHNIČNI DELAVCI

Kuhinja
Zahida Ičanovič, tel.št.: 01/ 58-62-150

Hišnik
Blaško Grubešič, gsm: 041/263-702

Mi smo pa že na morju

18.06.2018 - Dragi starši najstarejših otrok, sporočamo, da so otroci srečno prispeli na morje (Poreč, Špadiče), vreme je prekrasno!

Obveščanje o novicah na spletni strani

14.06.2018 - Spoštovani starši, skladno z novo evropsko uredbo, ki je stopila v veljavo 25. maja 2018 (DGPR), ki opredeljuje tudi način pošiljanja e- obvestil, vam sporočamo, da vam lahko pošiljamo naša obvestila samo v primeru, da nam za to date vaše pisno soglasje. V kolikor želite biti še naprej obveščeni o naših aktivnostih v vrtcu vas prosimo, da na spodnji povezavi, ki jo dobite na vaš el.naslov, osvežite vaše podatke (glejte prilogo v celotni novici). V kolikor ne želite več prejemati naših novic, spodaj v vaši el. pošti z našo novico kliknite na zavihek odjava in v skladu z GDPR-jem boste izbrisani iz naše evidence in ne boste več prejemali naših novic. Hvala za razumevanje

Izlet na Mengeško kočo

8.06.2018 - Mengeška koča, sreda, 6.6.2018. Soparno poznopomladno popoldne. Nevihtne oblake je razpihal otroški smeh. V zavetju gozdne poti smo se povzpeli do vrha. Nekateri prvič, drugi v spomin na “stare čase”. Preizkusili večino športnih ovir na trimstezi. Ni nas bilo veliko, a tudi tisti najmanjši koraki so dosegli cilj. Naprej in nazaj. Naš pogovor na poti nazaj razkrije vse:”Kdaj gremo spet in kam nas vodi naslednji izlet?”. Pustimo se presenetiti ... do jeseni!