O Vrtcu Jarše

• plesne urice – strokovni delavci vrtca (otroci, stari od 4 do 6 let),
• ritmična gimnastika KRG Tim (otroci, stari od 4 do 6 let),
• Judo vadba (Judo klub Sokol, otroci stari od 4 do 6 let),
• telovadba ŠD Narodni Dom (otroci, stari od 4 do 6 let)
Programi se izvajajo v prostorih vrtca in niso vključeni v ceno programa vrtca. Program izvajajo zunanji izvajalci in strokovni delavci vrtca. Sredstva od najemnin innadstandardnih dejavnosti se namenijo Skladu Vrtca Jarše.

Vabilo na predavanje - Šola za starše, 15. 11.

8.11.2017 - Spoštovani starši, vabljeni na predavanje, ki bo v sredo 15. 11. 2017 ob 17.00 uri v telovadnici enote Kekec. Na predavanju se boste seznanili s strategijami, ki bodo pomagale umiriti otrokova močna čustva. Več o vsebini predavanja v celotni novici.

Vabilo na predavanje - Šola za starše, 15. 11.

So vaši otroci cepljeni?

7.11.2017 - Spoštovani starši, podatki Nacionalnega inštituta za javno zdravje iz leta 2015 kažejo, da je najnižja precepljenost z obveznimi cepivi v državi ravno v Mestni občini Ljubljana. V celotni novici je obvestilo.