O Vrtcu Jarše

Program vrtca

Vrtec Jarše izvaja dnevni program za čas od 6-9 ur dopoldne in dnevni program v izmenično popoldanskem oddelku. Program se izvaja od ponedeljka do petka. Starši otrok, ki bivajo v vrtcu nad 9 ur dnevno, morajo razliko nad 9 ur doplačati oz. oddati ravnatelju prošnjo, za občasno bivanje nad 9 ur iz utemeljenih razlogov. Predstavitev programov si lahko ogledate v naši publikaciji.

Potek dneva v Vrtcu Jarše:
6. 00 - 7. 00 dežurne skupine
7. 00 - 8. 00 sprejem otrok in igre po izbiri otrok v kotičkih
8. 00 - 9. 00 zajtrk
9. 00 - 10. 00 vodene aktivnosti in dejavnosti v igralnici
10. 00 sadna malica in čaj
10. 30 - 12. 00 bivanje na prostem, v telovadnici …
12. 00 - 14. 00 kosilo, počitek
14. 00 - 15. 00 malica, igranje po kotičkih, igre otrok po izbiri, gibanje na prostem
15. 00 - 16. 30 (17.00) dežurna skupina

Časovni okviri so le približno postavljeni in zastavljeni, dnevna rutina pri najmlajših je drugačna, saj je kosilo ponavadi že okoli 11.30 ure. Skozi celi dan se tudi prilagajamo počutju otroku in dejavnosti temu primerno izvajamo.

LETNI DELOVNI NAČRT VRTCA JARŠE 2017/2018

/images/uploads/LDN_Vrtec_Jarše_2017_18.pdf

Mi smo pa že na morju

18.06.2018 - Dragi starši najstarejših otrok, sporočamo, da so otroci srečno prispeli na morje (Poreč, Špadiče), vreme je prekrasno!

Obveščanje o novicah na spletni strani

14.06.2018 - Spoštovani starši, skladno z novo evropsko uredbo, ki je stopila v veljavo 25. maja 2018 (DGPR), ki opredeljuje tudi način pošiljanja e- obvestil, vam sporočamo, da vam lahko pošiljamo naša obvestila samo v primeru, da nam za to date vaše pisno soglasje. V kolikor želite biti še naprej obveščeni o naših aktivnostih v vrtcu vas prosimo, da na spodnji povezavi, ki jo dobite na vaš el.naslov, osvežite vaše podatke (glejte prilogo v celotni novici). V kolikor ne želite več prejemati naših novic, spodaj v vaši el. pošti z našo novico kliknite na zavihek odjava in v skladu z GDPR-jem boste izbrisani iz naše evidence in ne boste več prejemali naših novic. Hvala za razumevanje

Izlet na Mengeško kočo

8.06.2018 - Mengeška koča, sreda, 6.6.2018. Soparno poznopomladno popoldne. Nevihtne oblake je razpihal otroški smeh. V zavetju gozdne poti smo se povzpeli do vrha. Nekateri prvič, drugi v spomin na “stare čase”. Preizkusili večino športnih ovir na trimstezi. Ni nas bilo veliko, a tudi tisti najmanjši koraki so dosegli cilj. Naprej in nazaj. Naš pogovor na poti nazaj razkrije vse:”Kdaj gremo spet in kam nas vodi naslednji izlet?”. Pustimo se presenetiti ... do jeseni!