Center medgeneracijskega učenja

SPLOŠNO O PROJEKTU

Javni Zavod Cene Štupar povabi naš vrtec k sodelovanju v projektu in 12.2.2014 Zavod z našim vrtcem podpiše sporazum o sodelovanju.

V projekt se vključi cel vrtec, vse enote in vse starostne skupine od 1-6 let. Ker gre za medgeneracijsko povezovanje in učenje, nam poleg projekta »Etika in vrednote« manjka predvsem povezovanje življenja z našo tradicijo, zato se je vodstvo vrtca odločilo za sodelovanje pri projektu. K projektu so seveda vabljeni vsi; otroci, starši, bratje, sestre, strici, tete, babice, dedki, prijatelji…saj gre za medgeneracijsko povezovanje in učenje. Otroci so v tem predšolskem obdobju najbolj dovzetni za učenje in tudi v našem vrtcu se srečuje več generacij, ki lahko svoje znanje delijo med seboj.

Srečno prispeli

18.04.2018 - Dragi starši, otroci skupine 4-5 letnikov iz enote Kekec so srečno prispeli na kmetijo. Čakajo jih čudoviti, sončni dnevi.

Garažna razprodaja

16.04.2018 - Spoštovani starši in otroci, v sredo vas čaka garažna razprodaja v OŠ Jožeta Moškriča. Več v celotni novici.

Otroci srečno prispeli

16.04.2018 - Dragi starši, otroci iz enote Rožle in Mojca so srečno prispeli na kmetijo in že uživajo v dogodiviščinah, ki jih čakajo.