Center medgeneracijskega učenja

SPLOŠNO O PROJEKTU

Javni Zavod Cene Štupar povabi naš vrtec k sodelovanju v projektu in 12.2.2014 Zavod z našim vrtcem podpiše sporazum o sodelovanju.

V projekt se vključi cel vrtec, vse enote in vse starostne skupine od 1-6 let. Ker gre za medgeneracijsko povezovanje in učenje, nam poleg projekta »Etika in vrednote« manjka predvsem povezovanje življenja z našo tradicijo, zato se je vodstvo vrtca odločilo za sodelovanje pri projektu. K projektu so seveda vabljeni vsi; otroci, starši, bratje, sestre, strici, tete, babice, dedki, prijatelji…saj gre za medgeneracijsko povezovanje in učenje. Otroci so v tem predšolskem obdobju najbolj dovzetni za učenje in tudi v našem vrtcu se srečuje več generacij, ki lahko svoje znanje delijo med seboj.

Obvestilo o stavki

19.01.2018 - Spoštovani starši, na dan 14. 2. 2018 je načrtovana stavka v vseh VIZ ustanovah. Pojasnila so v dopisu SVIZ-a, ki je v celotni novici. Na ta dan bo organizirano varstvo. Hvala za vaše razumevanje in strpnost.

Povzetek predavanja Partnerski odnos z dne 10. 1. 2018

11.01.2018 - Spoštovani starši, v celotni novici je krajši povzetek predavanja predavatelja Andreja Pešca o partnerskem odnosu z dne 10. 1. 2018. Naslednje predavanje bo o vzgoji otrok. Predaval bo Marko Juhant. Vabljeni 12. 9. 2018 k poslušanju!

Vabilo na predavanje v okviru Šole za starše

5.01.2018 - Spoštovani starši in strokovni delavci, lepo vabljeni na tretje predavanje v okviru šole za starše, ki bo v sredo, 10. 1. 2018 ob 17.00 uri v telovadnici enote Kekec, ulica Hermana Potočnika 15 z naslovom PARTNERSKI ODNOS. Predaval bo Andrej Pešec. Ob vzgoji otrok oče in mama pozabita na prvobitni, njun odnos. Kako je ta pomemben in kakšno vlogo ima pri odraščanju otrok, pa nam bo povedal predavatelj. Več o vsebini predavanja in predavatelju si lahko preberete na spletni strani http://www.znanjezazivljenje.si . Lepo vabljeni!