Center medgeneracijskega učenja

SPLOŠNO O PROJEKTU

Javni Zavod Cene Štupar povabi naš vrtec k sodelovanju v projektu in 12.2.2014 Zavod z našim vrtcem podpiše sporazum o sodelovanju.

V projekt se vključi cel vrtec, vse enote in vse starostne skupine od 1-6 let. Ker gre za medgeneracijsko povezovanje in učenje, nam poleg projekta »Etika in vrednote« manjka predvsem povezovanje življenja z našo tradicijo, zato se je vodstvo vrtca odločilo za sodelovanje pri projektu. K projektu so seveda vabljeni vsi; otroci, starši, bratje, sestre, strici, tete, babice, dedki, prijatelji…saj gre za medgeneracijsko povezovanje in učenje. Otroci so v tem predšolskem obdobju najbolj dovzetni za učenje in tudi v našem vrtcu se srečuje več generacij, ki lahko svoje znanje delijo med seboj.

V šolskem letu 2017/2018 zopet sodelujemo z javnim zavodomo Cene Štupar, ki v mesecu maju ponuja več kot 250 brezplačnih delavnic, več  na povezavi https://www.cene-stupar.si/sl/novice/brezplacne-delavnice-tvu-2018.

Zahvala

12.12.2018 - Iskrena hvala vsem obiskovalcem našega novoletnega sejma! Z vašo pomočjo smo obogatili sklad Vrtca Jarše. Hvala v imenu otrok in zaposlenih Vrtca Jarše.

Vabilo na novoletni sejem

27.11.2018 - Spoštovani starši, lepo vabljeni na novoletni sejem, ki bo v torek, 4. 12. na igrišču enote Mojca od 15.00 ure dalje vse do 17.30. Zabaval vas bo dedek Mraz s svojimi palčki.

Razstava likovnih del v Sparu Zeleni dvor

27.11.2018 - Spoštovani starši, otroci Vrtca Jarše so sodelovali na likovnem tečaju Spar trgovine Ustvarjajmo skupaj. Likovna dela so razstavljena v Sparu Zeleni dvor. Čestitamo malim ustvarjalnim rokam in vabimo k ogledu.