Center medgeneracijskega učenja

SPLOŠNO O PROJEKTU

Javni Zavod Cene Štupar povabi naš vrtec k sodelovanju v projektu in 12.2.2014 Zavod z našim vrtcem podpiše sporazum o sodelovanju.

V projekt se vključi cel vrtec, vse enote in vse starostne skupine od 1-6 let. Ker gre za medgeneracijsko povezovanje in učenje, nam poleg projekta »Etika in vrednote« manjka predvsem povezovanje življenja z našo tradicijo, zato se je vodstvo vrtca odločilo za sodelovanje pri projektu. K projektu so seveda vabljeni vsi; otroci, starši, bratje, sestre, strici, tete, babice, dedki, prijatelji…saj gre za medgeneracijsko povezovanje in učenje. Otroci so v tem predšolskem obdobju najbolj dovzetni za učenje in tudi v našem vrtcu se srečuje več generacij, ki lahko svoje znanje delijo med seboj.

Vabilo na predavanje - Šola za starše, 15. 11.

8.11.2017 - Spoštovani starši, vabljeni na predavanje, ki bo v sredo 15. 11. 2017 ob 17.00 uri v telovadnici enote Kekec. Na predavanju se boste seznanili s strategijami, ki bodo pomagale umiriti otrokova močna čustva. Več o vsebini predavanja v celotni novici.

Vabilo na predavanje - Šola za starše, 15. 11.

So vaši otroci cepljeni?

7.11.2017 - Spoštovani starši, podatki Nacionalnega inštituta za javno zdravje iz leta 2015 kažejo, da je najnižja precepljenost z obveznimi cepivi v državi ravno v Mestni občini Ljubljana. V celotni novici je obvestilo.