VPIS OTROK

VPIS IN IZPIS

Če vas zanima vpis v naš vrtec in še nisto popolnoma prepričani, v ta namen vsako leto priredimo Dan odprtih vrat Vrtca Jarše, v času pred uradnim potekom vpisa. V letu 2018 bo to 21. 2. 2018 od 9.30 ure do 11. 00 ure v vseh naših štirih enotah. Vljudno vabljeni!

Vse informacije o vpisu starši lahko dobite pri svetovalni delavki Ajdi Bivic na mobilnem telefonu 031 579 492 ali po el. pošti svetovalna.sluzba@vrtec-jarse.si.

Starši lahko otroka vpisujejo in vključujejo na podlagi prijave preko celega leta, uradni vpis je javno objavljen v začetku marca oz poteka ponavadi od 1. 3. do 15. 3. Vpis bo potekal vsak dan med 1. 3. in 15. 3. od 8.00 do 15.00 ure, odmor za malico od 12.00 do 12.30 ure, v četrtek, 1. 3. in 8. 3. pa tudi do 18.00 ure. Vpisujemo otroke od prvega leta do vstopa v šolo. Če je v vrtec vpisanih več otrok, kot je prostih mest, odloča o sprejemu komisija za sprejem otrok. Pri sprejemanju in razporejanju otrok v oddelke se mora upoštevati Pravilnik o normativih in kadrovskih pogojih za opravljanje dejavnosti predšolske vzgoje.

Več o postopku vpisa si lahko preberete na spletni strani Mestne občine Ljubljana:

ODLOK O SPREJEMU OTROK V VRTEC

/images/uploads/Odlok_o_spremembah_in_dopolnitvah_Odloka_o_sprejemu_otrok_v_vrtec_(Ur.l._RS_št._8-2018).pdf

Vloga za vpis za šolsko leto 2018/2019

/images/uploads/vloga_za_vpis_2018_2019.docx

Vpisni list starši lahko natisnejo in ga pošljejo na naslov vrtca Rožičeva ulica 10, 1000 Ljubljana.

Rok za izpis otroka iz vrtca, ki velja tudi za otroke, ki odhajajo v šolo, je 15 dni pred želenim izstopom. Obrazec za prijavo ali odjavo otroka dobijo starši v katerikoli enoti ali na upravi vrtca.

PLAČILO PROGRAMA

Informacije o plačilu vrtca na spletni strani Ministrstva za izobraževanje, znanost in šport:

Informacije o uveljavljanju znižanega plačila vrtca na spletni strani Ministrstva za delo, družino in socialne zadeve:

REZERVACIJA

Starši otrok, za katere je Mestna občina Ljubljana po veljavni zakonodaji dolžna kriti del cene programa predšolske vzgoje v vrtcu, lahko uveljavljajo rezervacijo v obdobju od 1. junija do 30. septembra. Rezervacijo lahko uveljavljajo za neprekinjeno odsotnost otroka najmanj en in največ dva meseca. Obrazec za rezervacijo dobijo straši na upravi ali na spletni strani vrtca.

Starši opravijo rezervacijo tako, da izpolnijo obrazec o rezervaciji ter ga oddajo najmanj 7 dni pred odsotnostjo otroka. Rezervacija se obračuna le tistim otrokom, katerih občina pisno soglaša, da bo pokrila razliko do cene programa in na  takšen način.

Sanacija fasade v bližini enote na Rožičevi ulici

17.08.2018 - Spoštovani starši, obveščamo vas, da se bo danes začela sanacija fasade z dodatno toplotno izolacijo na objektu Rožičeva ulica 6, ki je v neposredni bližini vhoda enote Rožle na Rožičevi ulici.Dostop do vrtca bo neomejen. Izvajalci prenove se opravičujejo za hrup. Dela bodo potekala cca. 60 dni Hvala za razumevanje.

Krajši program v Vrtcu Jarše

18.07.2018 - Spoštovani starši, v kolikor vaš otrok do konca tekočega šolskega leta dopolni 5 let in NI vključen v noben vrtec v Ljubljani, vas vabimo k vpisu v krajši program. Več v celotni novici!

Združevanje med poletjem

4.07.2018 - Spoštovani starši, v celotni novici vas čaka obvestilo glede združevanja poleti. Dežurni enoti bosta enota Mojca in enota Rožle na Rožičevi ulici. Prosimo vas za strpnost in razumevanje. Hvala in prijetno poletje.