Za starše

Svet staršev

Sestava Sveta staršev Vrtca Jarše v šolskem letu 2017/2018

Za organizirano uresničevanje interesa staršev se v javnem vrtcu oblikuje Svet staršev. Svet staršev je sestavljen tako, da ima v njem vsak oddelek po enega predstavnika, ki ga starši izvolijo na prvem roditeljskem sestanku v tekočem šolskem letu.
Svet staršev opravlja naloge in pristojnosti v skladu s 66. členom Zakona o organizaciji in financiranju vzgoje in izobraževanja (ZOFVI).

Predsednik Sveta staršev, ki je bil izvoljen na prvi redni seji Sveta staršev dne 24. 10. 2017  v šolskem letu 2017/2018 je Tina Počervina Štebih.

Predstavniki staršev skupin iz enote Mojca:

JASMINA HRIBAR

JOVANKA ZARIFOVSKA

MATEJA HAJNŠEK

DANIJELA MAKOVEC RADOVAN

MERIMA ŠARČEVIĆ

EMA DELIĆ

ELIZABETA ANTOLOVIĆ

EDITA PALAMAR

ADRIANA HUDOLIN

JASMIN DELAGIĆ

TINA POČERVINA ŠTEBIH

ANJA KRAŠOVEC

MARGARETA LORGER

ESTER DVORŠAK KUČIČ

Predstavniki staršev skupin iz enote Kekec:

ŽIVA PETKOVŠEK

TINA PANTIĆ

ANA ANDŽIEVA

SANDRA BRELIH

URŠKA DIMNIK

ANA KLAMPFER BINDER

EDINA KERPAN

MATIJA OKROGLIČ

PETRA BITENC

GREGOR ŠAŠEL

Predstavniki staršev skupin iz enote Rožle (Pokopališka ulica in Rožičeva ulica):

DUŠKO TASEV

STANISLAV STOJANOVIĆ

KATJA PODLIPNIK

LIDIJA ŠTRUC

URŠKA ZAJŠEK

Kontakt: tajnistvo@vrtec-jarse.si

Poslovnik o delovanju Sveta staršev

Pooblastilo.pdf

Mi smo pa že na morju

18.06.2018 - Dragi starši najstarejših otrok, sporočamo, da so otroci srečno prispeli na morje (Poreč, Špadiče), vreme je prekrasno!

Obveščanje o novicah na spletni strani

14.06.2018 - Spoštovani starši, skladno z novo evropsko uredbo, ki je stopila v veljavo 25. maja 2018 (DGPR), ki opredeljuje tudi način pošiljanja e- obvestil, vam sporočamo, da vam lahko pošiljamo naša obvestila samo v primeru, da nam za to date vaše pisno soglasje. V kolikor želite biti še naprej obveščeni o naših aktivnostih v vrtcu vas prosimo, da na spodnji povezavi, ki jo dobite na vaš el.naslov, osvežite vaše podatke (glejte prilogo v celotni novici). V kolikor ne želite več prejemati naših novic, spodaj v vaši el. pošti z našo novico kliknite na zavihek odjava in v skladu z GDPR-jem boste izbrisani iz naše evidence in ne boste več prejemali naših novic. Hvala za razumevanje

Izlet na Mengeško kočo

8.06.2018 - Mengeška koča, sreda, 6.6.2018. Soparno poznopomladno popoldne. Nevihtne oblake je razpihal otroški smeh. V zavetju gozdne poti smo se povzpeli do vrha. Nekateri prvič, drugi v spomin na “stare čase”. Preizkusili večino športnih ovir na trimstezi. Ni nas bilo veliko, a tudi tisti najmanjši koraki so dosegli cilj. Naprej in nazaj. Naš pogovor na poti nazaj razkrije vse:”Kdaj gremo spet in kam nas vodi naslednji izlet?”. Pustimo se presenetiti ... do jeseni!