Za starše

Svet staršev

Sestava Sveta staršev Vrtca Jarše v šolskem letu 2017/2018

Za organizirano uresničevanje interesa staršev se v javnem vrtcu oblikuje Svet staršev. Svet staršev je sestavljen tako, da ima v njem vsak oddelek po enega predstavnika, ki ga starši izvolijo na prvem roditeljskem sestanku v tekočem šolskem letu.
Svet staršev opravlja naloge in pristojnosti v skladu s 66. členom Zakona o organizaciji in financiranju vzgoje in izobraževanja (ZOFVI).

Predsednik Sveta staršev, ki je bil izvoljen na prvi redni seji Sveta staršev dne 24. 10. 2017  v šolskem letu 2017/2018 je Tina Počervina Štebih.

Predstavniki staršev skupin iz enote Mojca:

JASMINA HRIBAR

JOVANKA ZARIFOVSKA

MATEJA HAJNŠEK

DANIJELA MAKOVEC RADOVAN

MERIMA ŠARČEVIĆ

EMA DELIĆ

ELIZABETA ANTOLOVIĆ

EDITA PALAMAR

ADRIANA HUDOLIN

JASMIN DELAGIĆ

TINA POČERVINA ŠTEBIH

ANJA KRAŠOVEC

MARGARETA LORGER

ESTER DVORŠAK KUČIČ

Predstavniki staršev skupin iz enote Kekec:

ŽIVA PETKOVŠEK

TINA PANTIĆ

ANA ANDŽIEVA

SANDRA BRELIH

URŠKA DIMNIK

ANA KLAMPFER BINDER

EDINA KERPAN

MATIJA OKROGLIČ

PETRA BITENC

GREGOR ŠAŠEL

Predstavniki staršev skupin iz enote Rožle (Pokopališka ulica in Rožičeva ulica):

DUŠKO TASEV

STANISLAV STOJANOVIĆ

KATJA PODLIPNIK

LIDIJA ŠTRUC

URŠKA ZAJŠEK

Kontakt: tajnistvo@vrtec-jarse.si

Poslovnik o delovanju Sveta staršev

Pooblastilo.pdf

Obvestilo o stavki

19.01.2018 - Spoštovani starši, na dan 14. 2. 2018 je načrtovana stavka v vseh VIZ ustanovah. Pojasnila so v dopisu SVIZ-a, ki je v celotni novici. Na ta dan bo organizirano varstvo. Hvala za vaše razumevanje in strpnost.

Povzetek predavanja Partnerski odnos z dne 10. 1. 2018

11.01.2018 - Spoštovani starši, v celotni novici je krajši povzetek predavanja predavatelja Andreja Pešca o partnerskem odnosu z dne 10. 1. 2018. Naslednje predavanje bo o vzgoji otrok. Predaval bo Marko Juhant. Vabljeni 12. 9. 2018 k poslušanju!

Vabilo na predavanje v okviru Šole za starše

5.01.2018 - Spoštovani starši in strokovni delavci, lepo vabljeni na tretje predavanje v okviru šole za starše, ki bo v sredo, 10. 1. 2018 ob 17.00 uri v telovadnici enote Kekec, ulica Hermana Potočnika 15 z naslovom PARTNERSKI ODNOS. Predaval bo Andrej Pešec. Ob vzgoji otrok oče in mama pozabita na prvobitni, njun odnos. Kako je ta pomemben in kakšno vlogo ima pri odraščanju otrok, pa nam bo povedal predavatelj. Več o vsebini predavanja in predavatelju si lahko preberete na spletni strani http://www.znanjezazivljenje.si . Lepo vabljeni!