Za starše

Svet staršev

Sestava Sveta staršev Vrtca Jarše v šolskem letu 2017/2018

Za organizirano uresničevanje interesa staršev se v javnem vrtcu oblikuje Svet staršev. Svet staršev je sestavljen tako, da ima v njem vsak oddelek po enega predstavnika, ki ga starši izvolijo na prvem roditeljskem sestanku v tekočem šolskem letu.
Svet staršev opravlja naloge in pristojnosti v skladu s 66. členom Zakona o organizaciji in financiranju vzgoje in izobraževanja (ZOFVI).

Predsednik Sveta staršev, ki je bil izvoljen na prvi redni seji Sveta staršev dne 24. 10. 2017  v šolskem letu 2017/2018 je Tina Počervina Štebih.

Predstavniki staršev skupin iz enote Mojca:

JASMINA HRIBAR

JOVANKA ZARIFOVSKA

MATEJA HAJNŠEK

DANIJELA MAKOVEC RADOVAN

MERIMA ŠARČEVIĆ

EMA DELIĆ

ELIZABETA ANTOLOVIĆ

EDITA PALAMAR

ADRIANA HUDOLIN

JASMIN DELAGIĆ

TINA POČERVINA ŠTEBIH

ANJA KRAŠOVEC

MARGARETA LORGER

ESTER DVORŠAK KUČIČ

Predstavniki staršev skupin iz enote Kekec:

ŽIVA PETKOVŠEK

TINA PANTIĆ

ANA ANDŽIEVA

SANDRA BRELIH

URŠKA DIMNIK

ANA KLAMPFER BINDER

EDINA KERPAN

MATIJA OKROGLIČ

PETRA BITENC

GREGOR ŠAŠEL

Predstavniki staršev skupin iz enote Rožle (Pokopališka ulica in Rožičeva ulica):

DUŠKO TASEV

STANISLAV STOJANOVIĆ

KATJA PODLIPNIK

LIDIJA ŠTRUC

URŠKA ZAJŠEK

Kontakt: tajnistvo@vrtec-jarse.si

Poslovnik o delovanju Sveta staršev

Pooblastilo.pdf

Srečno prispeli

18.04.2018 - Dragi starši, otroci skupine 4-5 letnikov iz enote Kekec so srečno prispeli na kmetijo. Čakajo jih čudoviti, sončni dnevi.

Garažna razprodaja

16.04.2018 - Spoštovani starši in otroci, v sredo vas čaka garažna razprodaja v OŠ Jožeta Moškriča. Več v celotni novici.

Otroci srečno prispeli

16.04.2018 - Dragi starši, otroci iz enote Rožle in Mojca so srečno prispeli na kmetijo in že uživajo v dogodiviščinah, ki jih čakajo.