Za starše

Svet Vrtca Jarše

SVET VRTCA JARŠE

Naloge Sveta staršev Vrtca Jarše so:

• imenuje in razrešuje ravnatelja vrtca,
  • sprejema program razvoja vrtca, letni delovni načrt in poročilo o njegovi uresničitvi,
  • odloča o uvedbi nadstandardnih in drugih programov,
  • obravnava poročila o vzgojni oziroma izobraževalni problematiki,
  • odloča o pritožbah kot drugostopenjski organ, o pritožbah v zvezi s pravicami, obveznostmi in odgovornostmi delavcev iz delovnega razmerja,
  • obravnava zadeve, ki mu jih predloži vzgojiteljski zbor, šolska inšpekcija, reprezentativni sindikat zaposlenih, svet staršev,
  • opravlja druge naloge, določene z zakonom in aktom o ustanovitvi.

Sveta Vrtca Jarše sestavljajo:

• 3 predstavniki ustanovitelja,
  • 3 predstavniki staršev,
  • 5 predstavnikov  zaposlenih v Vrtcu Jarše

Člani sveta Vrtca Jarše za novo štiriletno mandatno obdobje, od 12.12.2016 dalje, so:

predstavniki delavcev vrtca (5 članov)

Amelija Ferrari, Anica Harjač, Suzana Gregorčič, Anja Zupan in Špela Žagar Indihar.

predstavniki staršev (3 člani)

Elizabeta Berlec Hernaus, Lidija Štruc in Tina Počervina Štebih.

predstavniki ustavnovitelja (3 člani)

Igor Marn, Ida Medved in Jožefa Žibert.

Predsednik Sveta  Vrtca Jarše je Amelija Ferrari, podpresednica Suzana Gregorčič.

Obvestilo o stavki

19.01.2018 - Spoštovani starši, na dan 14. 2. 2018 je načrtovana stavka v vseh VIZ ustanovah. Pojasnila so v dopisu SVIZ-a, ki je v celotni novici. Na ta dan bo organizirano varstvo. Hvala za vaše razumevanje in strpnost.

Povzetek predavanja Partnerski odnos z dne 10. 1. 2018

11.01.2018 - Spoštovani starši, v celotni novici je krajši povzetek predavanja predavatelja Andreja Pešca o partnerskem odnosu z dne 10. 1. 2018. Naslednje predavanje bo o vzgoji otrok. Predaval bo Marko Juhant. Vabljeni 12. 9. 2018 k poslušanju!

Vabilo na predavanje v okviru Šole za starše

5.01.2018 - Spoštovani starši in strokovni delavci, lepo vabljeni na tretje predavanje v okviru šole za starše, ki bo v sredo, 10. 1. 2018 ob 17.00 uri v telovadnici enote Kekec, ulica Hermana Potočnika 15 z naslovom PARTNERSKI ODNOS. Predaval bo Andrej Pešec. Ob vzgoji otrok oče in mama pozabita na prvobitni, njun odnos. Kako je ta pomemben in kakšno vlogo ima pri odraščanju otrok, pa nam bo povedal predavatelj. Več o vsebini predavanja in predavatelju si lahko preberete na spletni strani http://www.znanjezazivljenje.si . Lepo vabljeni!