Za starše

Svet Vrtca Jarše

SVET VRTCA JARŠE

Naloge Sveta staršev Vrtca Jarše so:

• imenuje in razrešuje ravnatelja vrtca,
  • sprejema program razvoja vrtca, letni delovni načrt in poročilo o njegovi uresničitvi,
  • odloča o uvedbi nadstandardnih in drugih programov,
  • obravnava poročila o vzgojni oziroma izobraževalni problematiki,
  • odloča o pritožbah kot drugostopenjski organ, o pritožbah v zvezi s pravicami, obveznostmi in odgovornostmi delavcev iz delovnega razmerja,
  • obravnava zadeve, ki mu jih predloži vzgojiteljski zbor, šolska inšpekcija, reprezentativni sindikat zaposlenih, svet staršev,
  • opravlja druge naloge, določene z zakonom in aktom o ustanovitvi.

Sveta Vrtca Jarše sestavljajo:

• 3 predstavniki ustanovitelja,
  • 3 predstavniki staršev,
  • 5 predstavnikov  zaposlenih v Vrtcu Jarše

Člani sveta Vrtca Jarše za novo štiriletno mandatno obdobje, od 12.12.2016 dalje, so:

predstavniki delavcev vrtca (5 članov)

Amelija Ferrari, Anica Harjač, Suzana Gregorčič, Anja Zupan in Špela Žagar Indihar.

predstavniki staršev (3 člani)

Elizabeta Berlec Hernaus, Lidija Štruc in Tina Počervina Štebih.

predstavniki ustavnovitelja (3 člani)

Igor Marn, Ida Medved in Jožefa Žibert.

Predsednik Sveta  Vrtca Jarše je Amelija Ferrari, podpresednica Suzana Gregorčič.

Srečno prispeli

18.04.2018 - Dragi starši, otroci skupine 4-5 letnikov iz enote Kekec so srečno prispeli na kmetijo. Čakajo jih čudoviti, sončni dnevi.

Garažna razprodaja

16.04.2018 - Spoštovani starši in otroci, v sredo vas čaka garažna razprodaja v OŠ Jožeta Moškriča. Več v celotni novici.

Otroci srečno prispeli

16.04.2018 - Dragi starši, otroci iz enote Rožle in Mojca so srečno prispeli na kmetijo in že uživajo v dogodiviščinah, ki jih čakajo.