Za starše

Svet Vrtca Jarše

SVET VRTCA JARŠE

Naloge Sveta staršev Vrtca Jarše so:

• imenuje in razrešuje ravnatelja vrtca,
  • sprejema program razvoja vrtca, letni delovni načrt in poročilo o njegovi uresničitvi,
  • odloča o uvedbi nadstandardnih in drugih programov,
  • obravnava poročila o vzgojni oziroma izobraževalni problematiki,
  • odloča o pritožbah kot drugostopenjski organ, o pritožbah v zvezi s pravicami, obveznostmi in odgovornostmi delavcev iz delovnega razmerja,
  • obravnava zadeve, ki mu jih predloži vzgojiteljski zbor, šolska inšpekcija, reprezentativni sindikat zaposlenih, svet staršev,
  • opravlja druge naloge, določene z zakonom in aktom o ustanovitvi.

Sveta Vrtca Jarše sestavljajo:

• 3 predstavniki ustanovitelja,
  • 3 predstavniki staršev,
  • 5 predstavnikov  zaposlenih v Vrtcu Jarše

Člani sveta Vrtca Jarše za novo štiriletno mandatno obdobje, od 12.12.2016 dalje, so:

predstavniki delavcev vrtca (5 članov)

Amelija Ferrari, Anica Harjač, Suzana Gregorčič, Anja Zupan in Špela Žagar Indihar.

predstavniki staršev (3 člani)

Elizabeta Berlec Hernaus, Lidija Štruc in Tina Počervina Štebih.

predstavniki ustavnovitelja (3 člani)

Igor Marn, Ida Medved in Jožefa Žibert.

Predsednik Sveta  Vrtca Jarše je Amelija Ferrari, podpresednica Suzana Gregorčič.

Sanacija fasade v bližini enote na Rožičevi ulici

17.08.2018 - Spoštovani starši, obveščamo vas, da se bo danes začela sanacija fasade z dodatno toplotno izolacijo na objektu Rožičeva ulica 6, ki je v neposredni bližini vhoda enote Rožle na Rožičevi ulici.Dostop do vrtca bo neomejen. Izvajalci prenove se opravičujejo za hrup. Dela bodo potekala cca. 60 dni Hvala za razumevanje.

Krajši program v Vrtcu Jarše

18.07.2018 - Spoštovani starši, v kolikor vaš otrok do konca tekočega šolskega leta dopolni 5 let in NI vključen v noben vrtec v Ljubljani, vas vabimo k vpisu v krajši program. Več v celotni novici!

Združevanje med poletjem

4.07.2018 - Spoštovani starši, v celotni novici vas čaka obvestilo glede združevanja poleti. Dežurni enoti bosta enota Mojca in enota Rožle na Rožičevi ulici. Prosimo vas za strpnost in razumevanje. Hvala in prijetno poletje.