Novice

1. srečanje v okviru Šole za starše

Spoštovani starši,

vljudno vabljeni na prvo srečanje Šole za starše v tem šolskem letu, ki bo v sredo, 5. 10. 2016 od 17.00 ure dalje v telovadnici enote Kekec, ulica Hermana Potočnika 15. Naslov srečanja je :NA KAJ KOT STARŠI LAHKO VPLIVAMO, srečanje bo vodila ga. Marija Božič.

Starši imamo na razvoj osebnosti in vedenje otroka veliko večji vpliv, kot se pa zavedamo. Kje je skrit naš vpliv, kako ga lahko spremenimo in predvsem, kako je ta vpliv čim bolj pozitivno naravnan, nam bo na interaktiven in skozi diskusijo razložila predavateljica, ki izhaja predvsem iz Glaserjeve teorije.
Vabljeni starši, strokovni delavci in vsi, ki bi o tej temi radi izvedeli več.

VABILO

/images/uploads/plakat_šola_za_starše_5_10.pdf

Novice in aktualne vsebine

Obvestilo o stavki

19.01.2018 - Spoštovani starši, na dan 14. 2. 2018 je načrtovana stavka v vseh VIZ ustanovah. Pojasnila so v dopisu SVIZ-a, ki je v celotni novici. Na ta dan bo organizirano varstvo. Hvala za vaše razumevanje in strpnost.
več

Povzetek predavanja Partnerski odnos z dne 10. 1. 2018

11.01.2018 - Spoštovani starši, v celotni novici je krajši povzetek predavanja predavatelja Andreja Pešca o partnerskem odnosu z dne 10. 1. 2018. Naslednje predavanje bo o vzgoji otrok. Predaval bo Marko Juhant. Vabljeni 12. 9. 2018 k poslušanju!
več

Vabilo na predavanje v okviru Šole za starše

5.01.2018 - Spoštovani starši in strokovni delavci, lepo vabljeni na tretje predavanje v okviru šole za starše, ki bo v sredo, 10. 1. 2018 ob 17.00 uri v telovadnici enote Kekec, ulica Hermana Potočnika 15 z naslovom PARTNERSKI ODNOS. Predaval bo Andrej Pešec. Ob vzgoji otrok oče in mama pozabita na prvobitni, njun odnos. Kako je ta pomemben in kakšno vlogo ima pri odraščanju otrok, pa nam bo povedal predavatelj. Več o vsebini predavanja in predavatelju si lahko preberete na spletni strani http://www.znanjezazivljenje.si . Lepo vabljeni!
več