Novice

1. srečanje v okviru Šole za starše

Spoštovani starši,

vljudno vabljeni na prvo srečanje Šole za starše v tem šolskem letu, ki bo v sredo, 5. 10. 2016 od 17.00 ure dalje v telovadnici enote Kekec, ulica Hermana Potočnika 15. Naslov srečanja je :NA KAJ KOT STARŠI LAHKO VPLIVAMO, srečanje bo vodila ga. Marija Božič.

Starši imamo na razvoj osebnosti in vedenje otroka veliko večji vpliv, kot se pa zavedamo. Kje je skrit naš vpliv, kako ga lahko spremenimo in predvsem, kako je ta vpliv čim bolj pozitivno naravnan, nam bo na interaktiven in skozi diskusijo razložila predavateljica, ki izhaja predvsem iz Glaserjeve teorije.
Vabljeni starši, strokovni delavci in vsi, ki bi o tej temi radi izvedeli več.

VABILO

/images/uploads/plakat_šola_za_starše_5_10.pdf

Novice in aktualne vsebine

Srečno prispeli

18.04.2018 - Dragi starši, otroci skupine 4-5 letnikov iz enote Kekec so srečno prispeli na kmetijo. Čakajo jih čudoviti, sončni dnevi.
več

Garažna razprodaja

16.04.2018 - Spoštovani starši in otroci, v sredo vas čaka garažna razprodaja v OŠ Jožeta Moškriča. Več v celotni novici.
več