16. REVIJA PESMI IN PLESA MOŠČANSKIH VRTCEV

LJUBLJANA,  19. 3. 2018

Otroci skupine Pikiji iz enote Kekec, so letos sodelovali na 16. regionalni prireditvi,  »Revija  pesmi in plesa moščanskih vrtcev«, v Centru kulture Španski borci.

Predstavili so Vrtec Jarše na najlepši možen način-skozi igrive in hudomušne  ljubezenske verze.

Strumno in navihano so deklamirali priznane slovenske pesnike: Zvezdano Majhen in Miroslava Košuto ter izvajali ritme glasbenikov Roberta Pešuta in Roka Trkaja.

Ob dinamični koreografiji, so nas ponesle emocije, ganjeno smo spodbujali naše predstavnike z glasnimi ovacijami. Slikoviti rdeči srčki, pod otroškimi majicami, so razgibano poskakovali v soju odrskih luči, tudi tisti srčki  pod majicami  so ponosno utripali. Ko smo že mislili, da so pokazali vse, kar znajo, so skupaj z vzgojiteljicami na koncu zaplesali  »Bistvo skrito je očem« in potresli ljubezen v obliki papirnatih srčkov  med navdušeno publiko. Natalijin, Anjin, Matejin in Sanelin trud je bil nagrajen z zahvalo staršev in vodstva Vrtca Jarše.

Ponosno lahko rečemo, da so otroci  Vrtca Jarše naš velik potencial, ki je vtkan v našo vizijo:

»To smo mi«!

Vida Teh, pomočnica ravnateljice

/images/uploads/Revija_pesmi_in_plesa-za_spletno_stran_Vrtca_Jarše.pdf

POSNETEK

Srečno prispeli

18.04.2018 - Dragi starši, otroci skupine 4-5 letnikov iz enote Kekec so srečno prispeli na kmetijo. Čakajo jih čudoviti, sončni dnevi.