Novice

Članek o odnosu med starši, otrokom in vzgojiteljem

Tema je namenjena osvetlitvi problemov, dvomov in vprašanj, ki se nanašajo na vzgojo in izobraževanje otrok v vrtcu kot doma.
Pogostokrat slišimo: »Otroci so naše največje bogastvo«, zato je naša dolžnost in pravica, da znanje, izkušnje, čas in trud vložimo v otrokov vsestranski razvoj.
Kdo od staršev si ne želi vse najboljše za svojega otroka?
Kdo od vzgojiteljev si v svojem oddelku ne želi vse najboljše za vse in tudi za vsakega slehernega otroka?

/images/uploads/lanek-vzgojitelj-starš.pdf

Novice in aktualne vsebine

Vabilo na predavanje - Šola za starše, 15. 11.

8.11.2017 - Spoštovani starši, vabljeni na predavanje, ki bo v sredo 15. 11. 2017 ob 17.00 uri v telovadnici enote Kekec. Na predavanju se boste seznanili s strategijami, ki bodo pomagale umiriti otrokova močna čustva. Več o vsebini predavanja v celotni novici.
več

Vabilo na predavanje - Šola za starše, 15. 11.

8.11.2017 - Spoštovani starši, vabljeni na predavanje, ki bo v sredo 15. 11. 2017 ob 17.00 uri v telovadnici enote Kekec. Na predavanju se boste seznanili s strategijami, ki bodo pomagale umiriti otrokova močna čustva. Več o vsebini predavanja v celotni novici.
več

So vaši otroci cepljeni?

7.11.2017 - Spoštovani starši, podatki Nacionalnega inštituta za javno zdravje iz leta 2015 kažejo, da je najnižja precepljenost z obveznimi cepivi v državi ravno v Mestni občini Ljubljana. V celotni novici je obvestilo.
več