Dan odprtih vrat zasebne glasbene šole

Smo mlada zasebna glasbena šola, Glasbeni center Zvočna zgodba, delujoča v Šentvidu, in deloma v centru Ljubljane za otroke od dopolnjenih 3. let do vstopa v šolo.

Vseh otrok, ki bi jim starši želeli omogočiti bolj sistematično glasbeno izobraževanje in vzgajanje, javne glasbene šole ne morejo vpisati v svoje programe, saj imajo zato premalo razpoložljivih vpisnih mest. Mi sprejmemo vsakega, ki ima veselje do glasbe in podporo staršev ali njihovih skrbnikov.

/images/uploads/dov2019.pdf

Poletne oblike dela v Vrtcu Jarše

12.07.2019 - Spoštovani starši, v celotni novici je obvestilo, kako se godi v našem vrtcu vašim malčkom. V galeriji pa je tudi nekaj najbolj aktualnih utrinkov. Čim bolj razigrano poletje vam želimo.

Združevanje v ponedeljek, 24. 6. 2019

19.06.2019 - Spoštovani starši, v ponedeljek, 24. 6. 2019 bo dežurna zgolj enota Kekec, Ulica Hermana Potočnika 15. Več informacij v dopisu v celotni novici. Prijeten Dan državnosti vam želimo!