Novice

Dan odprtih vrat zasebne glasbene šole

Smo mlada zasebna glasbena šola, Glasbeni center Zvočna zgodba, delujoča v Šentvidu, in deloma v centru Ljubljane za otroke od dopolnjenih 3. let do vstopa v šolo. 

Vseh otrok, ki bi jim starši želeli omogočiti bolj sistematično glasbeno izobraževanje in vzgajanje, javne glasbene šole ne morejo vpisati v svoje programe, saj imajo zato premalo razpoložljivih vpisnih mest. Mi sprejmemo vsakega, ki ima veselje do glasbe in podporo staršev ali njihovih skrbnikov.

/images/uploads/dov2019.pdf

Novice in aktualne vsebine

Dan odprtih vrat zasebne glasbene šole

8.05.2019 - Spoštovani starši, če imate mladega glasbenega navdušenca doma, vabljeni k ogledu in vpisu na glasbeno šolo, kjer sprejmejo vsakega! Več v celotni novici.
več

Otroci srečno prispeli v Zgornje Gorje

6.05.2019 - Spoštovani starši, otroci, ki so odšli na tabor »Živali, narava in mi«, v Zgornje Gorje, so danes srečno prispeli na cilj. Čaka jih lepo vreme in veliko zanimivih dogodivščin, v sodelovanju z organizatorjem aktivnosti Planet otrok.
več