BIBE SPOZNAVAJO BARVE

Jesenski čas je kot nalašč za spoznavanje barv. Narava nam ponuja čudovito paleto barv mi pa smo jih prenesli na papir in ob tem uživali. Večina otrok je prvič preizkušala svoje umetniške sposobnosti in nastali so neprecenljivi izdelki.

BIBE,Zdenka in Petra

Vabilo na predavanje

10.10.2018 - Spoštovani starši, v sredo, 17. 10. 2018 ob 17.00 uri vas vabimo na predavanje, ki je bilo med starši preteklo šolsko leto izjemno dobro sprejeto. Predavanje bo v telovadnici enote Kekec z naslovom VZGOJNI IZZIVI, vodila ga bo psihologinja Lea Beznik. Prijazno vabljeni!

Predavanje Marka Juhanta

5.09.2018 - Spoštovani starši, lepo vabljeni na brezplačno predavanje Marka Juhanta, ki bo v sredo, 12. 9. ob 17.00 uri v telovadnici enote Kekec, ulica Hermana Potočnika 15.Več v celotni novici.

Novi začetki, nove poti

31.08.2018 - Otroško, igrivo in nasmejano novo vrtčevsko leto. Popotnica novim doživetjem je v celotni novici. Kolektiv Vrtca Jarše