BIBE SPOZNAVAJO BARVE

Jesenski čas je kot nalašč za spoznavanje barv. Narava nam ponuja čudovito paleto barv mi pa smo jih prenesli na papir in ob tem uživali. Večina otrok je prvič preizkušala svoje umetniške sposobnosti in nastali so neprecenljivi izdelki.

BIBE,Zdenka in Petra

Vabilo na predavanje - Šola za starše, 15. 11.

8.11.2017 - Spoštovani starši, vabljeni na predavanje, ki bo v sredo 15. 11. 2017 ob 17.00 uri v telovadnici enote Kekec. Na predavanju se boste seznanili s strategijami, ki bodo pomagale umiriti otrokova močna čustva. Več o vsebini predavanja v celotni novici.

Vabilo na predavanje - Šola za starše, 15. 11.

So vaši otroci cepljeni?

7.11.2017 - Spoštovani starši, podatki Nacionalnega inštituta za javno zdravje iz leta 2015 kažejo, da je najnižja precepljenost z obveznimi cepivi v državi ravno v Mestni občini Ljubljana. V celotni novici je obvestilo.