Galerija

Dan medgenaraciskega učenja 21.1.2015 za otroke iz enote Rožle, skupine Zajčki in Rožletki

Dan medgenaraciskega učenja 21.1.2015

Otroci iz skupine Rožletki in Zajčki smo se udeležili delavnice izdelovanje pustnih mask, ki nam jo je pripravil Center medgeneracijskega učenja – Cene Štupar.
Druženje je potekalo od 9.00 do 10.30 ure v prostorih na Linhartovi ul. 13., Ljubljana.
Na delavnici smo uspeli dokončati vse maske in jih z navdušenjem odnesli domov.

Zajčki in Rožletki iz enote Rožle

Dan odprtih vrat zasebne glasbene šole

8.05.2019 - Spoštovani starši, če imate mladega glasbenega navdušenca doma, vabljeni k ogledu in vpisu na glasbeno šolo, kjer sprejmejo vsakega! Več v celotni novici.

Otroci srečno prispeli v Zgornje Gorje

6.05.2019 - Spoštovani starši, otroci, ki so odšli na tabor »Živali, narava in mi«, v Zgornje Gorje, so danes srečno prispeli na cilj. Čaka jih lepo vreme in veliko zanimivih dogodivščin, v sodelovanju z organizatorjem aktivnosti Planet otrok.