Galerija

Dan medgenaraciskega učenja 21.1.2015 za otroke iz enote Rožle, skupine Zajčki in Rožletki

Dan medgenaraciskega učenja 21.1.2015

Otroci iz skupine Rožletki in Zajčki smo se udeležili delavnice izdelovanje pustnih mask, ki nam jo je pripravil Center medgeneracijskega učenja – Cene Štupar.
Druženje je potekalo od 9.00 do 10.30 ure v prostorih na Linhartovi ul. 13., Ljubljana.
Na delavnici smo uspeli dokončati vse maske in jih z navdušenjem odnesli domov.

Zajčki in Rožletki iz enote Rožle

Sanacija fasade v bližini enote na Rožičevi ulici

17.08.2018 - Spoštovani starši, obveščamo vas, da se bo danes začela sanacija fasade z dodatno toplotno izolacijo na objektu Rožičeva ulica 6, ki je v neposredni bližini vhoda enote Rožle na Rožičevi ulici.Dostop do vrtca bo neomejen. Izvajalci prenove se opravičujejo za hrup. Dela bodo potekala cca. 60 dni Hvala za razumevanje.

Krajši program v Vrtcu Jarše

18.07.2018 - Spoštovani starši, v kolikor vaš otrok do konca tekočega šolskega leta dopolni 5 let in NI vključen v noben vrtec v Ljubljani, vas vabimo k vpisu v krajši program. Več v celotni novici!

Združevanje med poletjem

4.07.2018 - Spoštovani starši, v celotni novici vas čaka obvestilo glede združevanja poleti. Dežurni enoti bosta enota Mojca in enota Rožle na Rožičevi ulici. Prosimo vas za strpnost in razumevanje. Hvala in prijetno poletje.