Galerija

Dan medgenaraciskega učenja 21.1.2015 za otroke iz enote Rožle, skupine Zajčki in Rožletki

Dan medgenaraciskega učenja 21.1.2015

Otroci iz skupine Rožletki in Zajčki smo se udeležili delavnice izdelovanje pustnih mask, ki nam jo je pripravil Center medgeneracijskega učenja – Cene Štupar.
Druženje je potekalo od 9.00 do 10.30 ure v prostorih na Linhartovi ul. 13., Ljubljana.
Na delavnici smo uspeli dokončati vse maske in jih z navdušenjem odnesli domov.

Zajčki in Rožletki iz enote Rožle

Srečno prispeli

18.04.2018 - Dragi starši, otroci skupine 4-5 letnikov iz enote Kekec so srečno prispeli na kmetijo. Čakajo jih čudoviti, sončni dnevi.

Garažna razprodaja

16.04.2018 - Spoštovani starši in otroci, v sredo vas čaka garažna razprodaja v OŠ Jožeta Moškriča. Več v celotni novici.

Otroci srečno prispeli

16.04.2018 - Dragi starši, otroci iz enote Rožle in Mojca so srečno prispeli na kmetijo in že uživajo v dogodiviščinah, ki jih čakajo.