Galerija

Dan medgeneracijskega učenja 18.2.2015 za otroke iz enotOtroci ize Rožle, skupine Zajčki in Rožletki

Otroci iz skupine Rožletki in Zajčki smo se udeležili delavnice učenje angleškega jezika z upokojenci, ki nam jo je pripravil Center medgeneracijskega učenja – Cene Štupar.
Druženje je potekalo od 9.00 do 10.00 ure v prostorih na Linhartovi ul. 13., Ljubljana.
Na delavnici smo spoznavali značilnosti Anglije in Londona, se učili angleških besed ob slikovnem materialu, ter zapeli in zaplesali ob angleški pesmici.

Zajčki in Rožletki iz enote Rožle

Vabilo na predavanje

10.10.2018 - Spoštovani starši, v sredo, 17. 10. 2018 ob 17.00 uri vas vabimo na predavanje, ki je bilo med starši preteklo šolsko leto izjemno dobro sprejeto. Predavanje bo v telovadnici enote Kekec z naslovom VZGOJNI IZZIVI, vodila ga bo psihologinja Lea Beznik. Prijazno vabljeni!

Predavanje Marka Juhanta

5.09.2018 - Spoštovani starši, lepo vabljeni na brezplačno predavanje Marka Juhanta, ki bo v sredo, 12. 9. ob 17.00 uri v telovadnici enote Kekec, ulica Hermana Potočnika 15.Več v celotni novici.

Novi začetki, nove poti

31.08.2018 - Otroško, igrivo in nasmejano novo vrtčevsko leto. Popotnica novim doživetjem je v celotni novici. Kolektiv Vrtca Jarše