Ekovrt enote Kekec - Okušanje naših domačih pridelkov

Ker se bliža konec poletja in z njim jesen, je prišel čas, da tudi mi poberemo naše pridelke, ki smo jih pridelali na naših eko gredicah.

Okušali smo kolerabo, paradižnik, paprike, solato ... se družili z vrstniki, učili, sodelovali in se zabavali...

Lep pozdrav

Vrtičkarji

Vabilo na predavanje - Šola za starše, 15. 11.

8.11.2017 - Spoštovani starši, vabljeni na predavanje, ki bo v sredo 15. 11. 2017 ob 17.00 uri v telovadnici enote Kekec. Na predavanju se boste seznanili s strategijami, ki bodo pomagale umiriti otrokova močna čustva. Več o vsebini predavanja v celotni novici.

Vabilo na predavanje - Šola za starše, 15. 11.

So vaši otroci cepljeni?

7.11.2017 - Spoštovani starši, podatki Nacionalnega inštituta za javno zdravje iz leta 2015 kažejo, da je najnižja precepljenost z obveznimi cepivi v državi ravno v Mestni občini Ljubljana. V celotni novici je obvestilo.