Gledališče Luna

V okviru projekta Sredin vrtiljak so otroci iz skupine Metuljev povabili svoje prijatelje iz skupine Zajčki v Gledališče Luna, kjer so si ogledali predstavo Krokodokodil. Na koncu je vsak otrok lahko pobarval svojega Krokodokodila. Naslednjo sredo so se vloge zamenjale, saj so otroci iz skupine Zajčki povabili prijatelje iz skupine Metuljev. Pripravili so pripovedovanje zgodbe "Kaj bomo naredili z Vekavčkom?". Nato so sledile likovne delavnice, kjer si je vsak otrok lahko izdelal svojega Vekavčka. Ko je vsak otrok imel svoj izdelek so se posladkali s suhim sadjem, ki so ga otroci iz igranice B1 naredili sami s pomočjo vzgojiteljice. In tako je minilo še eno lepo, zabavno, prijetno dopoldne druženja in igre.

Vzgojiteljice in otroci iz skupine Metulji in Zajčki

Sanacija fasade v bližini enote na Rožičevi ulici

17.08.2018 - Spoštovani starši, obveščamo vas, da se bo danes začela sanacija fasade z dodatno toplotno izolacijo na objektu Rožičeva ulica 6, ki je v neposredni bližini vhoda enote Rožle na Rožičevi ulici.Dostop do vrtca bo neomejen. Izvajalci prenove se opravičujejo za hrup. Dela bodo potekala cca. 60 dni Hvala za razumevanje.

Krajši program v Vrtcu Jarše

18.07.2018 - Spoštovani starši, v kolikor vaš otrok do konca tekočega šolskega leta dopolni 5 let in NI vključen v noben vrtec v Ljubljani, vas vabimo k vpisu v krajši program. Več v celotni novici!

Združevanje med poletjem

4.07.2018 - Spoštovani starši, v celotni novici vas čaka obvestilo glede združevanja poleti. Dežurni enoti bosta enota Mojca in enota Rožle na Rožičevi ulici. Prosimo vas za strpnost in razumevanje. Hvala in prijetno poletje.