Gledališče Luna

V okviru projekta Sredin vrtiljak so otroci iz skupine Metuljev povabili svoje prijatelje iz skupine Zajčki v Gledališče Luna, kjer so si ogledali predstavo Krokodokodil. Na koncu je vsak otrok lahko pobarval svojega Krokodokodila. Naslednjo sredo so se vloge zamenjale, saj so otroci iz skupine Zajčki povabili prijatelje iz skupine Metuljev. Pripravili so pripovedovanje zgodbe "Kaj bomo naredili z Vekavčkom?". Nato so sledile likovne delavnice, kjer si je vsak otrok lahko izdelal svojega Vekavčka. Ko je vsak otrok imel svoj izdelek so se posladkali s suhim sadjem, ki so ga otroci iz igranice B1 naredili sami s pomočjo vzgojiteljice. In tako je minilo še eno lepo, zabavno, prijetno dopoldne druženja in igre.

Vzgojiteljice in otroci iz skupine Metulji in Zajčki

Srečno prispeli

18.04.2018 - Dragi starši, otroci skupine 4-5 letnikov iz enote Kekec so srečno prispeli na kmetijo. Čakajo jih čudoviti, sončni dnevi.