Gledališče Luna

V okviru projekta Sredin vrtiljak so otroci iz skupine Metuljev povabili svoje prijatelje iz skupine Zajčki v Gledališče Luna, kjer so si ogledali predstavo Krokodokodil. Na koncu je vsak otrok lahko pobarval svojega Krokodokodila. Naslednjo sredo so se vloge zamenjale, saj so otroci iz skupine Zajčki povabili prijatelje iz skupine Metuljev. Pripravili so pripovedovanje zgodbe "Kaj bomo naredili z Vekavčkom?". Nato so sledile likovne delavnice, kjer si je vsak otrok lahko izdelal svojega Vekavčka. Ko je vsak otrok imel svoj izdelek so se posladkali s suhim sadjem, ki so ga otroci iz igranice B1 naredili sami s pomočjo vzgojiteljice. In tako je minilo še eno lepo, zabavno, prijetno dopoldne druženja in igre.

Vzgojiteljice in otroci iz skupine Metulji in Zajčki

Vabilo na predavanje

10.10.2018 - Spoštovani starši, v sredo, 17. 10. 2018 ob 17.00 uri vas vabimo na predavanje, ki je bilo med starši preteklo šolsko leto izjemno dobro sprejeto. Predavanje bo v telovadnici enote Kekec z naslovom VZGOJNI IZZIVI, vodila ga bo psihologinja Lea Beznik. Prijazno vabljeni!

Predavanje Marka Juhanta

5.09.2018 - Spoštovani starši, lepo vabljeni na brezplačno predavanje Marka Juhanta, ki bo v sredo, 12. 9. ob 17.00 uri v telovadnici enote Kekec, ulica Hermana Potočnika 15.Več v celotni novici.

Novi začetki, nove poti

31.08.2018 - Otroško, igrivo in nasmejano novo vrtčevsko leto. Popotnica novim doživetjem je v celotni novici. Kolektiv Vrtca Jarše