Gledališče Luna

V okviru projekta Sredin vrtiljak so otroci iz skupine Metuljev povabili svoje prijatelje iz skupine Zajčki v Gledališče Luna, kjer so si ogledali predstavo Krokodokodil. Na koncu je vsak otrok lahko pobarval svojega Krokodokodila. Naslednjo sredo so se vloge zamenjale, saj so otroci iz skupine Zajčki povabili prijatelje iz skupine Metuljev. Pripravili so pripovedovanje zgodbe "Kaj bomo naredili z Vekavčkom?". Nato so sledile likovne delavnice, kjer si je vsak otrok lahko izdelal svojega Vekavčka. Ko je vsak otrok imel svoj izdelek so se posladkali s suhim sadjem, ki so ga otroci iz igranice B1 naredili sami s pomočjo vzgojiteljice. In tako je minilo še eno lepo, zabavno, prijetno dopoldne druženja in igre.

Vzgojiteljice in otroci iz skupine Metulji in Zajčki

Mi smo pa že na morju

18.06.2018 - Dragi starši najstarejših otrok, sporočamo, da so otroci srečno prispeli na morje (Poreč, Špadiče), vreme je prekrasno!

Obveščanje o novicah na spletni strani

14.06.2018 - Spoštovani starši, skladno z novo evropsko uredbo, ki je stopila v veljavo 25. maja 2018 (DGPR), ki opredeljuje tudi način pošiljanja e- obvestil, vam sporočamo, da vam lahko pošiljamo naša obvestila samo v primeru, da nam za to date vaše pisno soglasje. V kolikor želite biti še naprej obveščeni o naših aktivnostih v vrtcu vas prosimo, da na spodnji povezavi, ki jo dobite na vaš el.naslov, osvežite vaše podatke (glejte prilogo v celotni novici). V kolikor ne želite več prejemati naših novic, spodaj v vaši el. pošti z našo novico kliknite na zavihek odjava in v skladu z GDPR-jem boste izbrisani iz naše evidence in ne boste več prejemali naših novic. Hvala za razumevanje

Izlet na Mengeško kočo

8.06.2018 - Mengeška koča, sreda, 6.6.2018. Soparno poznopomladno popoldne. Nevihtne oblake je razpihal otroški smeh. V zavetju gozdne poti smo se povzpeli do vrha. Nekateri prvič, drugi v spomin na “stare čase”. Preizkusili večino športnih ovir na trimstezi. Ni nas bilo veliko, a tudi tisti najmanjši koraki so dosegli cilj. Naprej in nazaj. Naš pogovor na poti nazaj razkrije vse:”Kdaj gremo spet in kam nas vodi naslednji izlet?”. Pustimo se presenetiti ... do jeseni!