Galerija

Izdelovanje sadne solate v skupini Ribic

V skupini Ribic smo si sončno dopoldne popestrili s sočnim sadjem z mavričnimi barvami. Povezali smo prijetno s koristim ter se tako urili v fino motoriko in uživali v zdravih vitaminih in sladkosti sadja in smetane.

Ribice z Darjo in Tino

Novice in aktualne vsebine

Dan odprtih vrat zasebne glasbene šole

8.05.2019 - Spoštovani starši, če imate mladega glasbenega navdušenca doma, vabljeni k ogledu in vpisu na glasbeno šolo, kjer sprejmejo vsakega! Več v celotni novici.
več

Otroci srečno prispeli v Zgornje Gorje

6.05.2019 - Spoštovani starši, otroci, ki so odšli na tabor »Živali, narava in mi«, v Zgornje Gorje, so danes srečno prispeli na cilj. Čaka jih lepo vreme in veliko zanimivih dogodivščin, v sodelovanju z organizatorjem aktivnosti Planet otrok.
več