Galerija

Medvedki iz enote Rožle so neprestano v gibanju

Spoštovani starši,

del življenja v vrtcu predstavlja tudi veliko gibanja, tako zunaj na zraku kot tudi v igralnici, ki si jo priredimo glede na potrebe. V galeriji si oglejte utrinke iz skupine Medvedki iz enote Rožle, ki smo jih ujeli med različnimi gibalnimi dejavnostmi.

Novice in aktualne vsebine

Dan odprtih vrat zasebne glasbene šole

8.05.2019 - Spoštovani starši, če imate mladega glasbenega navdušenca doma, vabljeni k ogledu in vpisu na glasbeno šolo, kjer sprejmejo vsakega! Več v celotni novici.
več

Otroci srečno prispeli v Zgornje Gorje

6.05.2019 - Spoštovani starši, otroci, ki so odšli na tabor »Živali, narava in mi«, v Zgornje Gorje, so danes srečno prispeli na cilj. Čaka jih lepo vreme in veliko zanimivih dogodivščin, v sodelovanju z organizatorjem aktivnosti Planet otrok.
več