Obisk otrok iz enote Mojca D trakt v PGD Šmartno

V oktobru - mesecu požarne varnosti so se skupine iz D-trakta (enota Mojca)  odpravile na obisk v PGD Šmartno. Gospod Matjaž in ostali gasilci so jim predstavili gasilsko vozilo. Ciljali so tarčo s curkom vode, si ogledali kratek film, ter se posladkali. Ker pa gasilci vedno radi pomagajo, so jim skrajšali pot do vrtca in jih odpeljali z gasilskim kombijem v vrtec.
Hvala gasilcem PGD Šmartno.

Zahvala

12.06.2019 - 25. jubilejni Praznik Vrtca Jarše je z nami! Hvala vsem, ki ste pomagali pri njegovi uresničitvi.

Otroci prispeli v Špadiče

10.06.2019 - Spoštovani starši, obveščamo vas, da so otroci srečno prispeli v Poreč. Čaka jih zelo lepo vreme in polno morskih dogodivščin.

Obvestilo glede sivih vran

30.05.2019 - V celotni novici je obvestilo glede sivih vran, ki postajajo ogrožujoče za okolje in druge živalske vrste.