Obisk otrok iz enote Mojca D trakt v PGD Šmartno

V oktobru - mesecu požarne varnosti so se skupine iz D-trakta (enota Mojca)  odpravile na obisk v PGD Šmartno. Gospod Matjaž in ostali gasilci so jim predstavili gasilsko vozilo. Ciljali so tarčo s curkom vode, si ogledali kratek film, ter se posladkali. Ker pa gasilci vedno radi pomagajo, so jim skrajšali pot do vrtca in jih odpeljali z gasilskim kombijem v vrtec.
Hvala gasilcem PGD Šmartno.

Sanacija fasade v bližini enote na Rožičevi ulici

17.08.2018 - Spoštovani starši, obveščamo vas, da se bo danes začela sanacija fasade z dodatno toplotno izolacijo na objektu Rožičeva ulica 6, ki je v neposredni bližini vhoda enote Rožle na Rožičevi ulici.Dostop do vrtca bo neomejen. Izvajalci prenove se opravičujejo za hrup. Dela bodo potekala cca. 60 dni Hvala za razumevanje.

Krajši program v Vrtcu Jarše

18.07.2018 - Spoštovani starši, v kolikor vaš otrok do konca tekočega šolskega leta dopolni 5 let in NI vključen v noben vrtec v Ljubljani, vas vabimo k vpisu v krajši program. Več v celotni novici!

Združevanje med poletjem

4.07.2018 - Spoštovani starši, v celotni novici vas čaka obvestilo glede združevanja poleti. Dežurni enoti bosta enota Mojca in enota Rožle na Rožičevi ulici. Prosimo vas za strpnost in razumevanje. Hvala in prijetno poletje.