Obisk otrok iz enote Mojca D trakt v PGD Šmartno

V oktobru - mesecu požarne varnosti so se skupine iz D-trakta (enota Mojca)  odpravile na obisk v PGD Šmartno. Gospod Matjaž in ostali gasilci so jim predstavili gasilsko vozilo. Ciljali so tarčo s curkom vode, si ogledali kratek film, ter se posladkali. Ker pa gasilci vedno radi pomagajo, so jim skrajšali pot do vrtca in jih odpeljali z gasilskim kombijem v vrtec.
Hvala gasilcem PGD Šmartno.

Vabilo na predavanje

10.10.2018 - Spoštovani starši, v sredo, 17. 10. 2018 ob 17.00 uri vas vabimo na predavanje, ki je bilo med starši preteklo šolsko leto izjemno dobro sprejeto. Predavanje bo v telovadnici enote Kekec z naslovom VZGOJNI IZZIVI, vodila ga bo psihologinja Lea Beznik. Prijazno vabljeni!

Predavanje Marka Juhanta

5.09.2018 - Spoštovani starši, lepo vabljeni na brezplačno predavanje Marka Juhanta, ki bo v sredo, 12. 9. ob 17.00 uri v telovadnici enote Kekec, ulica Hermana Potočnika 15.Več v celotni novici.

Novi začetki, nove poti

31.08.2018 - Otroško, igrivo in nasmejano novo vrtčevsko leto. Popotnica novim doživetjem je v celotni novici. Kolektiv Vrtca Jarše