Obisk otrok iz enote Mojca D trakt v PGD Šmartno

V oktobru - mesecu požarne varnosti so se skupine iz D-trakta (enota Mojca)  odpravile na obisk v PGD Šmartno. Gospod Matjaž in ostali gasilci so jim predstavili gasilsko vozilo. Ciljali so tarčo s curkom vode, si ogledali kratek film, ter se posladkali. Ker pa gasilci vedno radi pomagajo, so jim skrajšali pot do vrtca in jih odpeljali z gasilskim kombijem v vrtec.
Hvala gasilcem PGD Šmartno.

Vabilo na predavanje - Šola za starše, 15. 11.

8.11.2017 - Spoštovani starši, vabljeni na predavanje, ki bo v sredo 15. 11. 2017 ob 17.00 uri v telovadnici enote Kekec. Na predavanju se boste seznanili s strategijami, ki bodo pomagale umiriti otrokova močna čustva. Več o vsebini predavanja v celotni novici.

Vabilo na predavanje - Šola za starše, 15. 11.

So vaši otroci cepljeni?

7.11.2017 - Spoštovani starši, podatki Nacionalnega inštituta za javno zdravje iz leta 2015 kažejo, da je najnižja precepljenost z obveznimi cepivi v državi ravno v Mestni občini Ljubljana. V celotni novici je obvestilo.