Obisk učencev iz Centra Janeza Levca

V sklopu sodelovanja "Vrtec na obisku" med skupino Modri dirkači in 1. b razredom, so otroci in učenci preživeli skupaj športno dopoldne na igrišče Enote Mojca.

Najprej so se ogreli OD GLAVE DO PETA, potem so izvedli različne VAJE Z ŽOGO (npr. met žoge, podaja žoge na več načinov, brcanje žoge,  tapkanje žoge) za športni program Mali sonček. Na koncu športnega dela dneva je sledila okrepitev s sadjem, piškoti in napitkom ter druženje.

Za zaključek lepega dneva smo zapeli še pesem GRADIM PRIJATELJSTVO ob spremljavi kitare.

Vabilo na predavanje - Šola za starše, 15. 11.

8.11.2017 - Spoštovani starši, vabljeni na predavanje, ki bo v sredo 15. 11. 2017 ob 17.00 uri v telovadnici enote Kekec. Na predavanju se boste seznanili s strategijami, ki bodo pomagale umiriti otrokova močna čustva. Več o vsebini predavanja v celotni novici.

Vabilo na predavanje - Šola za starše, 15. 11.

So vaši otroci cepljeni?

7.11.2017 - Spoštovani starši, podatki Nacionalnega inštituta za javno zdravje iz leta 2015 kažejo, da je najnižja precepljenost z obveznimi cepivi v državi ravno v Mestni občini Ljubljana. V celotni novici je obvestilo.