Obisk učencev iz Centra Janeza Levca

V sklopu sodelovanja "Vrtec na obisku" med skupino Modri dirkači in 1. b razredom, so otroci in učenci preživeli skupaj športno dopoldne na igrišče Enote Mojca.

Najprej so se ogreli OD GLAVE DO PETA, potem so izvedli različne VAJE Z ŽOGO (npr. met žoge, podaja žoge na več načinov, brcanje žoge,  tapkanje žoge) za športni program Mali sonček. Na koncu športnega dela dneva je sledila okrepitev s sadjem, piškoti in napitkom ter druženje.

Za zaključek lepega dneva smo zapeli še pesem GRADIM PRIJATELJSTVO ob spremljavi kitare.

Sanacija fasade v bližini enote na Rožičevi ulici

17.08.2018 - Spoštovani starši, obveščamo vas, da se bo danes začela sanacija fasade z dodatno toplotno izolacijo na objektu Rožičeva ulica 6, ki je v neposredni bližini vhoda enote Rožle na Rožičevi ulici.Dostop do vrtca bo neomejen. Izvajalci prenove se opravičujejo za hrup. Dela bodo potekala cca. 60 dni Hvala za razumevanje.

Krajši program v Vrtcu Jarše

18.07.2018 - Spoštovani starši, v kolikor vaš otrok do konca tekočega šolskega leta dopolni 5 let in NI vključen v noben vrtec v Ljubljani, vas vabimo k vpisu v krajši program. Več v celotni novici!

Združevanje med poletjem

4.07.2018 - Spoštovani starši, v celotni novici vas čaka obvestilo glede združevanja poleti. Dežurni enoti bosta enota Mojca in enota Rožle na Rožičevi ulici. Prosimo vas za strpnost in razumevanje. Hvala in prijetno poletje.