Obisk učencev iz Centra Janeza Levca

V sklopu sodelovanja "Vrtec na obisku" med skupino Modri dirkači in 1. b razredom, so otroci in učenci preživeli skupaj športno dopoldne na igrišče Enote Mojca.

Najprej so se ogreli OD GLAVE DO PETA, potem so izvedli različne VAJE Z ŽOGO (npr. met žoge, podaja žoge na več načinov, brcanje žoge,  tapkanje žoge) za športni program Mali sonček. Na koncu športnega dela dneva je sledila okrepitev s sadjem, piškoti in napitkom ter druženje.

Za zaključek lepega dneva smo zapeli še pesem GRADIM PRIJATELJSTVO ob spremljavi kitare.

Vabilo na predavanje

10.10.2018 - Spoštovani starši, v sredo, 17. 10. 2018 ob 17.00 uri vas vabimo na predavanje, ki je bilo med starši preteklo šolsko leto izjemno dobro sprejeto. Predavanje bo v telovadnici enote Kekec z naslovom VZGOJNI IZZIVI, vodila ga bo psihologinja Lea Beznik. Prijazno vabljeni!

Predavanje Marka Juhanta

5.09.2018 - Spoštovani starši, lepo vabljeni na brezplačno predavanje Marka Juhanta, ki bo v sredo, 12. 9. ob 17.00 uri v telovadnici enote Kekec, ulica Hermana Potočnika 15.Več v celotni novici.

Novi začetki, nove poti

31.08.2018 - Otroško, igrivo in nasmejano novo vrtčevsko leto. Popotnica novim doživetjem je v celotni novici. Kolektiv Vrtca Jarše