Obisk učencev iz Centra Janeza Levca

V sklopu sodelovanja "Vrtec na obisku" med skupino Modri dirkači in 1. b razredom, so otroci in učenci preživeli skupaj športno dopoldne na igrišče Enote Mojca.

Najprej so se ogreli OD GLAVE DO PETA, potem so izvedli različne VAJE Z ŽOGO (npr. met žoge, podaja žoge na več načinov, brcanje žoge,  tapkanje žoge) za športni program Mali sonček. Na koncu športnega dela dneva je sledila okrepitev s sadjem, piškoti in napitkom ter druženje.

Za zaključek lepega dneva smo zapeli še pesem GRADIM PRIJATELJSTVO ob spremljavi kitare.

Dan odprtih vrat zasebne glasbene šole

8.05.2019 - Spoštovani starši, če imate mladega glasbenega navdušenca doma, vabljeni k ogledu in vpisu na glasbeno šolo, kjer sprejmejo vsakega! Več v celotni novici.

Otroci srečno prispeli v Zgornje Gorje

6.05.2019 - Spoštovani starši, otroci, ki so odšli na tabor »Živali, narava in mi«, v Zgornje Gorje, so danes srečno prispeli na cilj. Čaka jih lepo vreme in veliko zanimivih dogodivščin, v sodelovanju z organizatorjem aktivnosti Planet otrok.