Galerija

Policaj na obisku pri Kapljicah

Jesenski dan smo si popestrili z obiskom policista in njegovih 4 psov.
Spoznali smo delo policista in delo policijskih psov (obramba, zaščita, iskanje prepovedanih substanc...).
Dan smo preživeli zelo lepo, s kužki smo se tudi igrali, jih sprehajali, tekli z njimi, izvajali trike...posebej se zahvaljujeva policistu Janezu iz Policijska postaja Moste- Polje...

Ružica in Tatjana

Novice in aktualne vsebine

Vabilo na predavanje - Šola za starše, 15. 11.

8.11.2017 - Spoštovani starši, vabljeni na predavanje, ki bo v sredo 15. 11. 2017 ob 17.00 uri v telovadnici enote Kekec. Na predavanju se boste seznanili s strategijami, ki bodo pomagale umiriti otrokova močna čustva. Več o vsebini predavanja v celotni novici.
več

Vabilo na predavanje - Šola za starše, 15. 11.

8.11.2017 - Spoštovani starši, vabljeni na predavanje, ki bo v sredo 15. 11. 2017 ob 17.00 uri v telovadnici enote Kekec. Na predavanju se boste seznanili s strategijami, ki bodo pomagale umiriti otrokova močna čustva. Več o vsebini predavanja v celotni novici.
več

So vaši otroci cepljeni?

7.11.2017 - Spoštovani starši, podatki Nacionalnega inštituta za javno zdravje iz leta 2015 kažejo, da je najnižja precepljenost z obveznimi cepivi v državi ravno v Mestni občini Ljubljana. V celotni novici je obvestilo.
več