Galerija

Policaj na obisku pri Kapljicah

Jesenski dan smo si popestrili z obiskom policista in njegovih 4 psov.
Spoznali smo delo policista in delo policijskih psov (obramba, zaščita, iskanje prepovedanih substanc...).
Dan smo preživeli zelo lepo, s kužki smo se tudi igrali, jih sprehajali, tekli z njimi, izvajali trike...posebej se zahvaljujeva policistu Janezu iz Policijska postaja Moste- Polje...

Ružica in Tatjana

Novice in aktualne vsebine

Sanacija fasade v bližini enote na Rožičevi ulici

17.08.2018 - Spoštovani starši, obveščamo vas, da se bo danes začela sanacija fasade z dodatno toplotno izolacijo na objektu Rožičeva ulica 6, ki je v neposredni bližini vhoda enote Rožle na Rožičevi ulici.Dostop do vrtca bo neomejen. Izvajalci prenove se opravičujejo za hrup. Dela bodo potekala cca. 60 dni Hvala za razumevanje.
več

Krajši program v Vrtcu Jarše

18.07.2018 - Spoštovani starši, v kolikor vaš otrok do konca tekočega šolskega leta dopolni 5 let in NI vključen v noben vrtec v Ljubljani, vas vabimo k vpisu v krajši program. Več v celotni novici!
več

Združevanje med poletjem

4.07.2018 - Spoštovani starši, v celotni novici vas čaka obvestilo glede združevanja poleti. Dežurni enoti bosta enota Mojca in enota Rožle na Rožičevi ulici. Prosimo vas za strpnost in razumevanje. Hvala in prijetno poletje.
več