Polžje igre Moščanskih vrtcev

V četrtek, 16. 4. 2015, se je v dvorani Slovan na Kodeljevem odvijala tradicionalna športna prireditev, imenovana Polžje igre Moščanskih vrtcev. Vrtec Jarše smo predstavljali otroci in zaposleni enote Kekec.
Vsak od petih moščanskih vrtcev je pripravil svojo tekmovalno igro in jo predstavil ostalim tekmovalcem. Ob glasni podpori navijačev je naša ekipa zasedla zelo dobro tretje mesto.

Vabilo na predavanje

10.10.2018 - Spoštovani starši, v sredo, 17. 10. 2018 ob 17.00 uri vas vabimo na predavanje, ki je bilo med starši preteklo šolsko leto izjemno dobro sprejeto. Predavanje bo v telovadnici enote Kekec z naslovom VZGOJNI IZZIVI, vodila ga bo psihologinja Lea Beznik. Prijazno vabljeni!

Predavanje Marka Juhanta

5.09.2018 - Spoštovani starši, lepo vabljeni na brezplačno predavanje Marka Juhanta, ki bo v sredo, 12. 9. ob 17.00 uri v telovadnici enote Kekec, ulica Hermana Potočnika 15.Več v celotni novici.

Novi začetki, nove poti

31.08.2018 - Otroško, igrivo in nasmejano novo vrtčevsko leto. Popotnica novim doživetjem je v celotni novici. Kolektiv Vrtca Jarše