Polžje igre Moščanskih vrtcev

V četrtek, 16. 4. 2015, se je v dvorani Slovan na Kodeljevem odvijala tradicionalna športna prireditev, imenovana Polžje igre Moščanskih vrtcev. Vrtec Jarše smo predstavljali otroci in zaposleni enote Kekec.
Vsak od petih moščanskih vrtcev je pripravil svojo tekmovalno igro in jo predstavil ostalim tekmovalcem. Ob glasni podpori navijačev je naša ekipa zasedla zelo dobro tretje mesto.

Vabilo na predavanje - Šola za starše, 15. 11.

8.11.2017 - Spoštovani starši, vabljeni na predavanje, ki bo v sredo 15. 11. 2017 ob 17.00 uri v telovadnici enote Kekec. Na predavanju se boste seznanili s strategijami, ki bodo pomagale umiriti otrokova močna čustva. Več o vsebini predavanja v celotni novici.

Vabilo na predavanje - Šola za starše, 15. 11.

So vaši otroci cepljeni?

7.11.2017 - Spoštovani starši, podatki Nacionalnega inštituta za javno zdravje iz leta 2015 kažejo, da je najnižja precepljenost z obveznimi cepivi v državi ravno v Mestni občini Ljubljana. V celotni novici je obvestilo.