Polžje igre Moščanskih vrtcev

V četrtek, 16. 4. 2015, se je v dvorani Slovan na Kodeljevem odvijala tradicionalna športna prireditev, imenovana Polžje igre Moščanskih vrtcev. Vrtec Jarše smo predstavljali otroci in zaposleni enote Kekec.
Vsak od petih moščanskih vrtcev je pripravil svojo tekmovalno igro in jo predstavil ostalim tekmovalcem. Ob glasni podpori navijačev je naša ekipa zasedla zelo dobro tretje mesto.

Dan odprtih vrat zasebne glasbene šole

8.05.2019 - Spoštovani starši, če imate mladega glasbenega navdušenca doma, vabljeni k ogledu in vpisu na glasbeno šolo, kjer sprejmejo vsakega! Več v celotni novici.

Otroci srečno prispeli v Zgornje Gorje

6.05.2019 - Spoštovani starši, otroci, ki so odšli na tabor »Živali, narava in mi«, v Zgornje Gorje, so danes srečno prispeli na cilj. Čaka jih lepo vreme in veliko zanimivih dogodivščin, v sodelovanju z organizatorjem aktivnosti Planet otrok.