Polžje igre moščanskih vrtec v športni dvorani Kodeljevo

POLŽJE IGRE

Polžje igre so tradicionalna oblika druženja petih moščanskih vrtcev, ki so se začele v vrtcu Pedenjped kot igre brez meja med enotami. Kasneje so prerasle okvire vrtca in postale oblika stalnega druženja moščanskih vrtcev; Pedenjped, Zelena jama, Jarše, Miškolin in Otona Župančiča. Letos je zmagala skupina iz Vrtca Jarše, iskrene čestitke vsem tekmovalcem.

Vabilo na predavanje

10.10.2018 - Spoštovani starši, v sredo, 17. 10. 2018 ob 17.00 uri vas vabimo na predavanje, ki je bilo med starši preteklo šolsko leto izjemno dobro sprejeto. Predavanje bo v telovadnici enote Kekec z naslovom VZGOJNI IZZIVI, vodila ga bo psihologinja Lea Beznik. Prijazno vabljeni!

Predavanje Marka Juhanta

5.09.2018 - Spoštovani starši, lepo vabljeni na brezplačno predavanje Marka Juhanta, ki bo v sredo, 12. 9. ob 17.00 uri v telovadnici enote Kekec, ulica Hermana Potočnika 15.Več v celotni novici.

Novi začetki, nove poti

31.08.2018 - Otroško, igrivo in nasmejano novo vrtčevsko leto. Popotnica novim doživetjem je v celotni novici. Kolektiv Vrtca Jarše