Polžje igre moščanskih vrtec v športni dvorani Kodeljevo

POLŽJE IGRE

Polžje igre so tradicionalna oblika druženja petih moščanskih vrtcev, ki so se začele v vrtcu Pedenjped kot igre brez meja med enotami. Kasneje so prerasle okvire vrtca in postale oblika stalnega druženja moščanskih vrtcev; Pedenjped, Zelena jama, Jarše, Miškolin in Otona Župančiča. Letos je zmagala skupina iz Vrtca Jarše, iskrene čestitke vsem tekmovalcem.

Vabilo na predavanje - Šola za starše, 15. 11.

8.11.2017 - Spoštovani starši, vabljeni na predavanje, ki bo v sredo 15. 11. 2017 ob 17.00 uri v telovadnici enote Kekec. Na predavanju se boste seznanili s strategijami, ki bodo pomagale umiriti otrokova močna čustva. Več o vsebini predavanja v celotni novici.

Vabilo na predavanje - Šola za starše, 15. 11.

So vaši otroci cepljeni?

7.11.2017 - Spoštovani starši, podatki Nacionalnega inštituta za javno zdravje iz leta 2015 kažejo, da je najnižja precepljenost z obveznimi cepivi v državi ravno v Mestni občini Ljubljana. V celotni novici je obvestilo.