Skok po knjigo

Ob svetovnem dnevu knjige, 22. aprila, in ob zaključku projekta CICIUHEC - bralna značka v sodelovanju z Mestno knjižnico Ljubljana, so se otroci D - trakta iz enote Mojca udeležili tradicionalnega skoka po knjigo.
Otroci so se pomerili v skoku v daljino. Najboljši skakalec je priskakal lepo nagrado za svojo skupino - knjigo.
Zahvaljujemo se Mestni knjižnici Ljubljana (Marisi in Dušanu) za prijetno druženje in lepe nagrade.

Vabilo na predavanje

10.10.2018 - Spoštovani starši, v sredo, 17. 10. 2018 ob 17.00 uri vas vabimo na predavanje, ki je bilo med starši preteklo šolsko leto izjemno dobro sprejeto. Predavanje bo v telovadnici enote Kekec z naslovom VZGOJNI IZZIVI, vodila ga bo psihologinja Lea Beznik. Prijazno vabljeni!

Predavanje Marka Juhanta

5.09.2018 - Spoštovani starši, lepo vabljeni na brezplačno predavanje Marka Juhanta, ki bo v sredo, 12. 9. ob 17.00 uri v telovadnici enote Kekec, ulica Hermana Potočnika 15.Več v celotni novici.

Novi začetki, nove poti

31.08.2018 - Otroško, igrivo in nasmejano novo vrtčevsko leto. Popotnica novim doživetjem je v celotni novici. Kolektiv Vrtca Jarše