Skok po knjigo

Ob svetovnem dnevu knjige, 22. aprila, in ob zaključku projekta CICIUHEC - bralna značka v sodelovanju z Mestno knjižnico Ljubljana, so se otroci D - trakta iz enote Mojca udeležili tradicionalnega skoka po knjigo.
Otroci so se pomerili v skoku v daljino. Najboljši skakalec je priskakal lepo nagrado za svojo skupino - knjigo.
Zahvaljujemo se Mestni knjižnici Ljubljana (Marisi in Dušanu) za prijetno druženje in lepe nagrade.

Sanacija fasade v bližini enote na Rožičevi ulici

17.08.2018 - Spoštovani starši, obveščamo vas, da se bo danes začela sanacija fasade z dodatno toplotno izolacijo na objektu Rožičeva ulica 6, ki je v neposredni bližini vhoda enote Rožle na Rožičevi ulici.Dostop do vrtca bo neomejen. Izvajalci prenove se opravičujejo za hrup. Dela bodo potekala cca. 60 dni Hvala za razumevanje.

Krajši program v Vrtcu Jarše

18.07.2018 - Spoštovani starši, v kolikor vaš otrok do konca tekočega šolskega leta dopolni 5 let in NI vključen v noben vrtec v Ljubljani, vas vabimo k vpisu v krajši program. Več v celotni novici!

Združevanje med poletjem

4.07.2018 - Spoštovani starši, v celotni novici vas čaka obvestilo glede združevanja poleti. Dežurni enoti bosta enota Mojca in enota Rožle na Rožičevi ulici. Prosimo vas za strpnost in razumevanje. Hvala in prijetno poletje.