Skok po knjigo

Ob svetovnem dnevu knjige, 22. aprila, in ob zaključku projekta CICIUHEC - bralna značka v sodelovanju z Mestno knjižnico Ljubljana, so se otroci D - trakta iz enote Mojca udeležili tradicionalnega skoka po knjigo.
Otroci so se pomerili v skoku v daljino. Najboljši skakalec je priskakal lepo nagrado za svojo skupino - knjigo.
Zahvaljujemo se Mestni knjižnici Ljubljana (Marisi in Dušanu) za prijetno druženje in lepe nagrade.

Srečno prispeli

18.04.2018 - Dragi starši, otroci skupine 4-5 letnikov iz enote Kekec so srečno prispeli na kmetijo. Čakajo jih čudoviti, sončni dnevi.

Garažna razprodaja

16.04.2018 - Spoštovani starši in otroci, v sredo vas čaka garažna razprodaja v OŠ Jožeta Moškriča. Več v celotni novici.

Otroci srečno prispeli

16.04.2018 - Dragi starši, otroci iz enote Rožle in Mojca so srečno prispeli na kmetijo in že uživajo v dogodiviščinah, ki jih čakajo.