Skok po knjigo

Ob svetovnem dnevu knjige, 22. aprila, in ob zaključku projekta CICIUHEC - bralna značka v sodelovanju z Mestno knjižnico Ljubljana, so se otroci D - trakta iz enote Mojca udeležili tradicionalnega skoka po knjigo.
Otroci so se pomerili v skoku v daljino. Najboljši skakalec je priskakal lepo nagrado za svojo skupino - knjigo.
Zahvaljujemo se Mestni knjižnici Ljubljana (Marisi in Dušanu) za prijetno druženje in lepe nagrade.

Zahvala

12.06.2019 - 25. jubilejni Praznik Vrtca Jarše je z nami! Hvala vsem, ki ste pomagali pri njegovi uresničitvi.

Otroci prispeli v Špadiče

10.06.2019 - Spoštovani starši, obveščamo vas, da so otroci srečno prispeli v Poreč. Čaka jih zelo lepo vreme in polno morskih dogodivščin.

Obvestilo glede sivih vran

30.05.2019 - V celotni novici je obvestilo glede sivih vran, ki postajajo ogrožujoče za okolje in druge živalske vrste.