Galerija

Skupina Račk iz enote Kekec so se udeležili gibalnih uric v Javnem zavodu Cene Štupar

V sredo, 15.4.2015, smo bili otroci iz skupine »Račke« iz enote Kekec povabljeni na gibalne urice v angleščini v projektu »Medgeneracijsko druženje« v Javni zavod Cene Štupar.

V skupini »Račke« se v tem šolskem letu spoznavamo z angleškimi besedami. Zato smo se na začetku srečanja pozdravili v angleščini.
Z učiteljico angleščine, ga. Andrejo, in upokojenkami smo se skupaj naučili ples »Head and shoulder«. Potem smo omenjen ples ponovili še v manjših skupinah. Ker smo ta ples hitro usvojili, smo se pozabavali še z baloni. Ob tem pa smo se naučili še eno angleško pesmico, in sicer »Up and down«.
Najbolj zabavna pa je bila igra »Night-day«, ki jo drugače poznamo kot igro »Noč-dan«.

V prijetni družbi nam je urica druženja hitro minila.

Gibalne_urice_v_angleščini.pdf

Srečno prispeli

18.04.2018 - Dragi starši, otroci skupine 4-5 letnikov iz enote Kekec so srečno prispeli na kmetijo. Čakajo jih čudoviti, sončni dnevi.