Galerija

Skupina Račk iz enote Kekec so se udeležili gibalnih uric v Javnem zavodu Cene Štupar

V sredo, 15.4.2015, smo bili otroci iz skupine »Račke« iz enote Kekec povabljeni na gibalne urice v angleščini v projektu »Medgeneracijsko druženje« v Javni zavod Cene Štupar.

V skupini »Račke« se v tem šolskem letu spoznavamo z angleškimi besedami. Zato smo se na začetku srečanja pozdravili v angleščini.
Z učiteljico angleščine, ga. Andrejo, in upokojenkami smo se skupaj naučili ples »Head and shoulder«. Potem smo omenjen ples ponovili še v manjših skupinah. Ker smo ta ples hitro usvojili, smo se pozabavali še z baloni. Ob tem pa smo se naučili še eno angleško pesmico, in sicer »Up and down«.
Najbolj zabavna pa je bila igra »Night-day«, ki jo drugače poznamo kot igro »Noč-dan«.

V prijetni družbi nam je urica druženja hitro minila.

Gibalne_urice_v_angleščini.pdf

Dan odprtih vrat zasebne glasbene šole

8.05.2019 - Spoštovani starši, če imate mladega glasbenega navdušenca doma, vabljeni k ogledu in vpisu na glasbeno šolo, kjer sprejmejo vsakega! Več v celotni novici.

Otroci srečno prispeli v Zgornje Gorje

6.05.2019 - Spoštovani starši, otroci, ki so odšli na tabor »Živali, narava in mi«, v Zgornje Gorje, so danes srečno prispeli na cilj. Čaka jih lepo vreme in veliko zanimivih dogodivščin, v sodelovanju z organizatorjem aktivnosti Planet otrok.