Galerija

Skupina Račk iz enote Kekec so se udeležili gibalnih uric v Javnem zavodu Cene Štupar

V sredo, 15.4.2015, smo bili otroci iz skupine »Račke« iz enote Kekec povabljeni na gibalne urice v angleščini v projektu »Medgeneracijsko druženje« v Javni zavod Cene Štupar.

V skupini »Račke« se v tem šolskem letu spoznavamo z angleškimi besedami. Zato smo se na začetku srečanja pozdravili v angleščini.
Z učiteljico angleščine, ga. Andrejo, in upokojenkami smo se skupaj naučili ples »Head and shoulder«. Potem smo omenjen ples ponovili še v manjših skupinah. Ker smo ta ples hitro usvojili, smo se pozabavali še z baloni. Ob tem pa smo se naučili še eno angleško pesmico, in sicer »Up and down«.
Najbolj zabavna pa je bila igra »Night-day«, ki jo drugače poznamo kot igro »Noč-dan«.

V prijetni družbi nam je urica druženja hitro minila.

Gibalne_urice_v_angleščini.pdf

Obvestilo o stavki

19.01.2018 - Spoštovani starši, na dan 14. 2. 2018 je načrtovana stavka v vseh VIZ ustanovah. Pojasnila so v dopisu SVIZ-a, ki je v celotni novici. Na ta dan bo organizirano varstvo. Hvala za vaše razumevanje in strpnost.

Povzetek predavanja Partnerski odnos z dne 10. 1. 2018

11.01.2018 - Spoštovani starši, v celotni novici je krajši povzetek predavanja predavatelja Andreja Pešca o partnerskem odnosu z dne 10. 1. 2018. Naslednje predavanje bo o vzgoji otrok. Predaval bo Marko Juhant. Vabljeni 12. 9. 2018 k poslušanju!

Vabilo na predavanje v okviru Šole za starše

5.01.2018 - Spoštovani starši in strokovni delavci, lepo vabljeni na tretje predavanje v okviru šole za starše, ki bo v sredo, 10. 1. 2018 ob 17.00 uri v telovadnici enote Kekec, ulica Hermana Potočnika 15 z naslovom PARTNERSKI ODNOS. Predaval bo Andrej Pešec. Ob vzgoji otrok oče in mama pozabita na prvobitni, njun odnos. Kako je ta pomemben in kakšno vlogo ima pri odraščanju otrok, pa nam bo povedal predavatelj. Več o vsebini predavanja in predavatelju si lahko preberete na spletni strani http://www.znanjezazivljenje.si . Lepo vabljeni!