Galerija

Skupina Račk iz enote Kekec so se udeležili gibalnih uric v Javnem zavodu Cene Štupar

V sredo, 15.4.2015, smo bili otroci iz skupine »Račke« iz enote Kekec povabljeni na gibalne urice v angleščini v projektu »Medgeneracijsko druženje« v Javni zavod Cene Štupar.

V skupini »Račke« se v tem šolskem letu spoznavamo z angleškimi besedami. Zato smo se na začetku srečanja pozdravili v angleščini.
Z učiteljico angleščine, ga. Andrejo, in upokojenkami smo se skupaj naučili ples »Head and shoulder«. Potem smo omenjen ples ponovili še v manjših skupinah. Ker smo ta ples hitro usvojili, smo se pozabavali še z baloni. Ob tem pa smo se naučili še eno angleško pesmico, in sicer »Up and down«.
Najbolj zabavna pa je bila igra »Night-day«, ki jo drugače poznamo kot igro »Noč-dan«.

V prijetni družbi nam je urica druženja hitro minila.

Gibalne_urice_v_angleščini.pdf

Sanacija fasade v bližini enote na Rožičevi ulici

17.08.2018 - Spoštovani starši, obveščamo vas, da se bo danes začela sanacija fasade z dodatno toplotno izolacijo na objektu Rožičeva ulica 6, ki je v neposredni bližini vhoda enote Rožle na Rožičevi ulici.Dostop do vrtca bo neomejen. Izvajalci prenove se opravičujejo za hrup. Dela bodo potekala cca. 60 dni Hvala za razumevanje.

Krajši program v Vrtcu Jarše

18.07.2018 - Spoštovani starši, v kolikor vaš otrok do konca tekočega šolskega leta dopolni 5 let in NI vključen v noben vrtec v Ljubljani, vas vabimo k vpisu v krajši program. Več v celotni novici!

Združevanje med poletjem

4.07.2018 - Spoštovani starši, v celotni novici vas čaka obvestilo glede združevanja poleti. Dežurni enoti bosta enota Mojca in enota Rožle na Rožičevi ulici. Prosimo vas za strpnost in razumevanje. Hvala in prijetno poletje.