Skupini Slončki in Zvezdice iz enote Kekec so obiskali Zavetišče Gmajnice

Zaključek akcije zbiranja hrane za živali za Zavetišče Ljubljana-GMAJNICE

Na pobudo skupin SLONČKOV in ZVEZDIC, je v akciji sodelovala cela enota KEKEC. Zbirali so mačjo in pasjo hrano, ki so jo 24. 3. 2015 z naročenim avtobusom odpeljali v Zavetišče Ljubljana-GMAJNICE.
Tam so jim razkazali zavetišče, nekatere živali pa so lahko pobožali in jih tudi nahranili.
Za konec pa so si ogledali še predstavitev treninga policijskih psov. Imeli so se super.
Utrinke dogajanja si oglejte v spodnji galeriji.

Vabilo na predavanje

10.10.2018 - Spoštovani starši, v sredo, 17. 10. 2018 ob 17.00 uri vas vabimo na predavanje, ki je bilo med starši preteklo šolsko leto izjemno dobro sprejeto. Predavanje bo v telovadnici enote Kekec z naslovom VZGOJNI IZZIVI, vodila ga bo psihologinja Lea Beznik. Prijazno vabljeni!

Predavanje Marka Juhanta

5.09.2018 - Spoštovani starši, lepo vabljeni na brezplačno predavanje Marka Juhanta, ki bo v sredo, 12. 9. ob 17.00 uri v telovadnici enote Kekec, ulica Hermana Potočnika 15.Več v celotni novici.

Novi začetki, nove poti

31.08.2018 - Otroško, igrivo in nasmejano novo vrtčevsko leto. Popotnica novim doživetjem je v celotni novici. Kolektiv Vrtca Jarše