Skupini Slončki in Zvezdice iz enote Kekec so obiskali Zavetišče Gmajnice

Zaključek akcije zbiranja hrane za živali za Zavetišče Ljubljana-GMAJNICE

Na pobudo skupin SLONČKOV in ZVEZDIC, je v akciji sodelovala cela enota KEKEC. Zbirali so mačjo in pasjo hrano, ki so jo 24. 3. 2015 z naročenim avtobusom odpeljali v Zavetišče Ljubljana-GMAJNICE.
Tam so jim razkazali zavetišče, nekatere živali pa so lahko pobožali in jih tudi nahranili.
Za konec pa so si ogledali še predstavitev treninga policijskih psov. Imeli so se super.
Utrinke dogajanja si oglejte v spodnji galeriji.

Dan odprtih vrat zasebne glasbene šole

8.05.2019 - Spoštovani starši, če imate mladega glasbenega navdušenca doma, vabljeni k ogledu in vpisu na glasbeno šolo, kjer sprejmejo vsakega! Več v celotni novici.

Otroci srečno prispeli v Zgornje Gorje

6.05.2019 - Spoštovani starši, otroci, ki so odšli na tabor »Živali, narava in mi«, v Zgornje Gorje, so danes srečno prispeli na cilj. Čaka jih lepo vreme in veliko zanimivih dogodivščin, v sodelovanju z organizatorjem aktivnosti Planet otrok.