Skupini Slončki in Zvezdice iz enote Kekec so obiskali Zavetišče Gmajnice

Zaključek akcije zbiranja hrane za živali za Zavetišče Ljubljana-GMAJNICE

Na pobudo skupin SLONČKOV in ZVEZDIC, je v akciji sodelovala cela enota KEKEC. Zbirali so mačjo in pasjo hrano, ki so jo 24. 3. 2015 z naročenim avtobusom odpeljali v Zavetišče Ljubljana-GMAJNICE.
Tam so jim razkazali zavetišče, nekatere živali pa so lahko pobožali in jih tudi nahranili.
Za konec pa so si ogledali še predstavitev treninga policijskih psov. Imeli so se super.
Utrinke dogajanja si oglejte v spodnji galeriji.

Vabilo na predavanje - Šola za starše, 15. 11.

8.11.2017 - Spoštovani starši, vabljeni na predavanje, ki bo v sredo 15. 11. 2017 ob 17.00 uri v telovadnici enote Kekec. Na predavanju se boste seznanili s strategijami, ki bodo pomagale umiriti otrokova močna čustva. Več o vsebini predavanja v celotni novici.

Vabilo na predavanje - Šola za starše, 15. 11.

So vaši otroci cepljeni?

7.11.2017 - Spoštovani starši, podatki Nacionalnega inštituta za javno zdravje iz leta 2015 kažejo, da je najnižja precepljenost z obveznimi cepivi v državi ravno v Mestni občini Ljubljana. V celotni novici je obvestilo.