Skupini Slončki in Zvezdice iz enote Kekec so obiskali Zavetišče Gmajnice

Zaključek akcije zbiranja hrane za živali za Zavetišče Ljubljana-GMAJNICE

Na pobudo skupin SLONČKOV in ZVEZDIC, je v akciji sodelovala cela enota KEKEC. Zbirali so mačjo in pasjo hrano, ki so jo 24. 3. 2015 z naročenim avtobusom odpeljali v Zavetišče Ljubljana-GMAJNICE.
Tam so jim razkazali zavetišče, nekatere živali pa so lahko pobožali in jih tudi nahranili.
Za konec pa so si ogledali še predstavitev treninga policijskih psov. Imeli so se super.
Utrinke dogajanja si oglejte v spodnji galeriji.

Srečno prispeli

18.04.2018 - Dragi starši, otroci skupine 4-5 letnikov iz enote Kekec so srečno prispeli na kmetijo. Čakajo jih čudoviti, sončni dnevi.

Garažna razprodaja

16.04.2018 - Spoštovani starši in otroci, v sredo vas čaka garažna razprodaja v OŠ Jožeta Moškriča. Več v celotni novici.

Otroci srečno prispeli

16.04.2018 - Dragi starši, otroci iz enote Rožle in Mojca so srečno prispeli na kmetijo in že uživajo v dogodiviščinah, ki jih čakajo.