Skupini Slončki in Zvezdice iz enote Kekec so obiskali Zavetišče Gmajnice

Zaključek akcije zbiranja hrane za živali za Zavetišče Ljubljana-GMAJNICE

Na pobudo skupin SLONČKOV in ZVEZDIC, je v akciji sodelovala cela enota KEKEC. Zbirali so mačjo in pasjo hrano, ki so jo 24. 3. 2015 z naročenim avtobusom odpeljali v Zavetišče Ljubljana-GMAJNICE.
Tam so jim razkazali zavetišče, nekatere živali pa so lahko pobožali in jih tudi nahranili.
Za konec pa so si ogledali še predstavitev treninga policijskih psov. Imeli so se super.
Utrinke dogajanja si oglejte v spodnji galeriji.

Sanacija fasade v bližini enote na Rožičevi ulici

17.08.2018 - Spoštovani starši, obveščamo vas, da se bo danes začela sanacija fasade z dodatno toplotno izolacijo na objektu Rožičeva ulica 6, ki je v neposredni bližini vhoda enote Rožle na Rožičevi ulici.Dostop do vrtca bo neomejen. Izvajalci prenove se opravičujejo za hrup. Dela bodo potekala cca. 60 dni Hvala za razumevanje.

Krajši program v Vrtcu Jarše

18.07.2018 - Spoštovani starši, v kolikor vaš otrok do konca tekočega šolskega leta dopolni 5 let in NI vključen v noben vrtec v Ljubljani, vas vabimo k vpisu v krajši program. Več v celotni novici!

Združevanje med poletjem

4.07.2018 - Spoštovani starši, v celotni novici vas čaka obvestilo glede združevanja poleti. Dežurni enoti bosta enota Mojca in enota Rožle na Rožičevi ulici. Prosimo vas za strpnost in razumevanje. Hvala in prijetno poletje.