Snemanje oddaje - v počastitev Dneva Zemlje (22. 4.)

V Vrtcu Jarše že nekaj let poteka projekt ZAVETIŠČE ZA ŽIVALI. Imamo jih kar nekaj s katerimi se lahko pohvalimo. Večino teh živali smo prejeli v oskrbo od naših otrok, prijateljev, sorodnikov, ki bodisi niso mogli več skrbeti za njih ali niso imeli prostorskih zmožnosti. Tako smo se odločili, da bomo za njih poskrbeli mi in jim omogočili kar se da dostojno in prijetno življenje.

Živalski kotiček bo v celoti predstavljen v sobotni oddaji (22. 4.) ob 13.25 na TV SLO1. Vabljeni k ogledu!

Skupina Pikiji

Sanacija fasade v bližini enote na Rožičevi ulici

17.08.2018 - Spoštovani starši, obveščamo vas, da se bo danes začela sanacija fasade z dodatno toplotno izolacijo na objektu Rožičeva ulica 6, ki je v neposredni bližini vhoda enote Rožle na Rožičevi ulici.Dostop do vrtca bo neomejen. Izvajalci prenove se opravičujejo za hrup. Dela bodo potekala cca. 60 dni Hvala za razumevanje.

Krajši program v Vrtcu Jarše

18.07.2018 - Spoštovani starši, v kolikor vaš otrok do konca tekočega šolskega leta dopolni 5 let in NI vključen v noben vrtec v Ljubljani, vas vabimo k vpisu v krajši program. Več v celotni novici!

Združevanje med poletjem

4.07.2018 - Spoštovani starši, v celotni novici vas čaka obvestilo glede združevanja poleti. Dežurni enoti bosta enota Mojca in enota Rožle na Rožičevi ulici. Prosimo vas za strpnost in razumevanje. Hvala in prijetno poletje.