Snemanje oddaje - v počastitev Dneva Zemlje (22. 4.)

V Vrtcu Jarše že nekaj let poteka projekt ZAVETIŠČE ZA ŽIVALI. Imamo jih kar nekaj s katerimi se lahko pohvalimo. Večino teh živali smo prejeli v oskrbo od naših otrok, prijateljev, sorodnikov, ki bodisi niso mogli več skrbeti za njih ali niso imeli prostorskih zmožnosti. Tako smo se odločili, da bomo za njih poskrbeli mi in jim omogočili kar se da dostojno in prijetno življenje.

Živalski kotiček bo v celoti predstavljen v sobotni oddaji (22. 4.) ob 13.25 na TV SLO1. Vabljeni k ogledu!

Skupina Pikiji

Srečno prispeli

18.04.2018 - Dragi starši, otroci skupine 4-5 letnikov iz enote Kekec so srečno prispeli na kmetijo. Čakajo jih čudoviti, sončni dnevi.

Garažna razprodaja

16.04.2018 - Spoštovani starši in otroci, v sredo vas čaka garažna razprodaja v OŠ Jožeta Moškriča. Več v celotni novici.