Spoznali smo poklic v povezavi s kemijo

Obiskala nas je mamica skupine Slončkov, ki je po poklicu diplomirana inženirka kemijske tehnologije, zaposlena na Biotehniški fakuletati kot asistentka na laboratorijskih vajah. Spoznavali smo različne snovi in tekočine, jih mešali in opazovali nastale raztropine. Zelo smo uživali in se naučili veliko novega. Poglejte si naše male kemike.

Dan odprtih vrat zasebne glasbene šole

8.05.2019 - Spoštovani starši, če imate mladega glasbenega navdušenca doma, vabljeni k ogledu in vpisu na glasbeno šolo, kjer sprejmejo vsakega! Več v celotni novici.

Otroci srečno prispeli v Zgornje Gorje

6.05.2019 - Spoštovani starši, otroci, ki so odšli na tabor »Živali, narava in mi«, v Zgornje Gorje, so danes srečno prispeli na cilj. Čaka jih lepo vreme in veliko zanimivih dogodivščin, v sodelovanju z organizatorjem aktivnosti Planet otrok.