Spoznali smo poklic v povezavi s kemijo

Obiskala nas je mamica skupine Slončkov, ki je po poklicu diplomirana inženirka kemijske tehnologije, zaposlena na Biotehniški fakuletati kot asistentka na laboratorijskih vajah. Spoznavali smo različne snovi in tekočine, jih mešali in opazovali nastale raztropine. Zelo smo uživali in se naučili veliko novega. Poglejte si naše male kemike.

Vabilo na predavanje - Šola za starše, 15. 11.

8.11.2017 - Spoštovani starši, vabljeni na predavanje, ki bo v sredo 15. 11. 2017 ob 17.00 uri v telovadnici enote Kekec. Na predavanju se boste seznanili s strategijami, ki bodo pomagale umiriti otrokova močna čustva. Več o vsebini predavanja v celotni novici.

Vabilo na predavanje - Šola za starše, 15. 11.

So vaši otroci cepljeni?

7.11.2017 - Spoštovani starši, podatki Nacionalnega inštituta za javno zdravje iz leta 2015 kažejo, da je najnižja precepljenost z obveznimi cepivi v državi ravno v Mestni občini Ljubljana. V celotni novici je obvestilo.