Spoznali smo poklic v povezavi s kemijo

Obiskala nas je mamica skupine Slončkov, ki je po poklicu diplomirana inženirka kemijske tehnologije, zaposlena na Biotehniški fakuletati kot asistentka na laboratorijskih vajah. Spoznavali smo različne snovi in tekočine, jih mešali in opazovali nastale raztropine. Zelo smo uživali in se naučili veliko novega. Poglejte si naše male kemike.

Srečno prispeli

18.04.2018 - Dragi starši, otroci skupine 4-5 letnikov iz enote Kekec so srečno prispeli na kmetijo. Čakajo jih čudoviti, sončni dnevi.

Garažna razprodaja

16.04.2018 - Spoštovani starši in otroci, v sredo vas čaka garažna razprodaja v OŠ Jožeta Moškriča. Več v celotni novici.

Otroci srečno prispeli

16.04.2018 - Dragi starši, otroci iz enote Rožle in Mojca so srečno prispeli na kmetijo in že uživajo v dogodiviščinah, ki jih čakajo.