Galerija

Sredin vrtiljak v enoti Kekec

"Sredin vrtiljak" smo poimenovali obogatitveno dejavnost, katere namen je neposredno seznanjanje otrok s strokovnimi delavci v enoti.

Strokovni delavci pripravimo različne zanimive dejavnosti (gibalne, lutkovne, glasbene, socialne igre, poskusi s tekočinami, ustvarjanje z lesom,…), s katerimi se predstavimo otrokom v drugih skupinah. Utrinke dogajanja si oglejte v spodnji galeriji. 

Novice in aktualne vsebine

Vabilo na predavanje

10.10.2018 - Spoštovani starši, v sredo, 17. 10. 2018 ob 17.00 uri vas vabimo na predavanje, ki je bilo med starši preteklo šolsko leto izjemno dobro sprejeto. Predavanje bo v telovadnici enote Kekec z naslovom VZGOJNI IZZIVI, vodila ga bo psihologinja Lea Beznik. Prijazno vabljeni!
več

Predavanje Marka Juhanta

5.09.2018 - Spoštovani starši, lepo vabljeni na brezplačno predavanje Marka Juhanta, ki bo v sredo, 12. 9. ob 17.00 uri v telovadnici enote Kekec, ulica Hermana Potočnika 15.Več v celotni novici.
več

Novi začetki, nove poti

31.08.2018 - Otroško, igrivo in nasmejano novo vrtčevsko leto. Popotnica novim doživetjem je v celotni novici. Kolektiv Vrtca Jarše
več