Sredin vrtiljak v enoti Kekec

"Sredin vrtiljak" smo poimenovali obogatitveno dejavnost, katere namen je neposredno seznanjanje otrok s strokovnimi delavci v enoti.

Strokovni delavci pripravimo različne zanimive dejavnosti (gibalne, lutkovne, glasbene, socialne igre, poskusi s tekočinami, ustvarjanje z lesom,…), s katerimi se predstavimo otrokom v drugih skupinah. Utrinke dogajanja si oglejte v spodnji galeriji.

Zahvala

12.06.2019 - 25. jubilejni Praznik Vrtca Jarše je z nami! Hvala vsem, ki ste pomagali pri njegovi uresničitvi.

Otroci prispeli v Špadiče

10.06.2019 - Spoštovani starši, obveščamo vas, da so otroci srečno prispeli v Poreč. Čaka jih zelo lepo vreme in polno morskih dogodivščin.

Obvestilo glede sivih vran

30.05.2019 - V celotni novici je obvestilo glede sivih vran, ki postajajo ogrožujoče za okolje in druge živalske vrste.