Galerija

Tradicionalna prireditev spuščanja gregorčkov po Gradaščici skupine Modri dirkači

Na Gregorjevo se po ljudskih šegah ženijo ptički, ljudje pa se veselimo sonca, luči in daljših dni. Tradicionalno marsikje po Sloveniji na predvečer gregorjevega po reki spuščajo posebne ladijce, tako imenovanje  gregorčke.

Otroci iz skupine Modri dirkači so s svojimi starši, bratci, sestricami, babicami in dedki spustili svoje gregorčke po Gradaščici v sredo, 11. 3. 2015.

Sanacija fasade v bližini enote na Rožičevi ulici

17.08.2018 - Spoštovani starši, obveščamo vas, da se bo danes začela sanacija fasade z dodatno toplotno izolacijo na objektu Rožičeva ulica 6, ki je v neposredni bližini vhoda enote Rožle na Rožičevi ulici.Dostop do vrtca bo neomejen. Izvajalci prenove se opravičujejo za hrup. Dela bodo potekala cca. 60 dni Hvala za razumevanje.

Krajši program v Vrtcu Jarše

18.07.2018 - Spoštovani starši, v kolikor vaš otrok do konca tekočega šolskega leta dopolni 5 let in NI vključen v noben vrtec v Ljubljani, vas vabimo k vpisu v krajši program. Več v celotni novici!

Združevanje med poletjem

4.07.2018 - Spoštovani starši, v celotni novici vas čaka obvestilo glede združevanja poleti. Dežurni enoti bosta enota Mojca in enota Rožle na Rožičevi ulici. Prosimo vas za strpnost in razumevanje. Hvala in prijetno poletje.