Galerija

Tradicionalna prireditev spuščanja gregorčkov po Gradaščici skupine Modri dirkači

Na Gregorjevo se po ljudskih šegah ženijo ptički, ljudje pa se veselimo sonca, luči in daljših dni. Tradicionalno marsikje po Sloveniji na predvečer gregorjevega po reki spuščajo posebne ladijce, tako imenovanje  gregorčke.

Otroci iz skupine Modri dirkači so s svojimi starši, bratci, sestricami, babicami in dedki spustili svoje gregorčke po Gradaščici v sredo, 11. 3. 2015.

Vabilo na predavanje

10.10.2018 - Spoštovani starši, v sredo, 17. 10. 2018 ob 17.00 uri vas vabimo na predavanje, ki je bilo med starši preteklo šolsko leto izjemno dobro sprejeto. Predavanje bo v telovadnici enote Kekec z naslovom VZGOJNI IZZIVI, vodila ga bo psihologinja Lea Beznik. Prijazno vabljeni!

Predavanje Marka Juhanta

5.09.2018 - Spoštovani starši, lepo vabljeni na brezplačno predavanje Marka Juhanta, ki bo v sredo, 12. 9. ob 17.00 uri v telovadnici enote Kekec, ulica Hermana Potočnika 15.Več v celotni novici.

Novi začetki, nove poti

31.08.2018 - Otroško, igrivo in nasmejano novo vrtčevsko leto. Popotnica novim doživetjem je v celotni novici. Kolektiv Vrtca Jarše