Galerija

Tradicionalna prireditev spuščanja gregorčkov po Gradaščici skupine Modri dirkači

Na Gregorjevo se po ljudskih šegah ženijo ptički, ljudje pa se veselimo sonca, luči in daljših dni. Tradicionalno marsikje po Sloveniji na predvečer gregorjevega po reki spuščajo posebne ladijce, tako imenovanje  gregorčke.

Otroci iz skupine Modri dirkači so s svojimi starši, bratci, sestricami, babicami in dedki spustili svoje gregorčke po Gradaščici v sredo, 11. 3. 2015.

Vabilo na predavanje - Šola za starše, 15. 11.

8.11.2017 - Spoštovani starši, vabljeni na predavanje, ki bo v sredo 15. 11. 2017 ob 17.00 uri v telovadnici enote Kekec. Na predavanju se boste seznanili s strategijami, ki bodo pomagale umiriti otrokova močna čustva. Več o vsebini predavanja v celotni novici.

Vabilo na predavanje - Šola za starše, 15. 11.

So vaši otroci cepljeni?

7.11.2017 - Spoštovani starši, podatki Nacionalnega inštituta za javno zdravje iz leta 2015 kažejo, da je najnižja precepljenost z obveznimi cepivi v državi ravno v Mestni občini Ljubljana. V celotni novici je obvestilo.