Utrinki iz kmetije otrok iz skupine Delfinčki

Skupina Delfnčki se ima na kmetiji zelo lepo ija ija o, tam pa konje jahamo ija ija o in veliko hodimo ija ija o.

In se kravce pasejo ija ija o, mi pa telovadimo ija ija o in živali hranimo ija ija o.

Še po Bledu se potepamo in se z vlakcem vozimo, tam labode hranimo in veselo pojemo, ija ija o.

Dan odprtih vrat zasebne glasbene šole

8.05.2019 - Spoštovani starši, če imate mladega glasbenega navdušenca doma, vabljeni k ogledu in vpisu na glasbeno šolo, kjer sprejmejo vsakega! Več v celotni novici.

Otroci srečno prispeli v Zgornje Gorje

6.05.2019 - Spoštovani starši, otroci, ki so odšli na tabor »Živali, narava in mi«, v Zgornje Gorje, so danes srečno prispeli na cilj. Čaka jih lepo vreme in veliko zanimivih dogodivščin, v sodelovanju z organizatorjem aktivnosti Planet otrok.