Utrinki iz kmetije otrok iz skupine Delfinčki

Skupina Delfnčki se ima na kmetiji zelo lepo ija ija o, tam pa konje jahamo ija ija o in veliko hodimo ija ija o.

In se kravce pasejo ija ija o, mi pa telovadimo ija ija o in živali hranimo ija ija o.

Še po Bledu se potepamo in se z vlakcem vozimo, tam labode hranimo in veselo pojemo, ija ija o.

Vabilo na predavanje - Šola za starše, 15. 11.

8.11.2017 - Spoštovani starši, vabljeni na predavanje, ki bo v sredo 15. 11. 2017 ob 17.00 uri v telovadnici enote Kekec. Na predavanju se boste seznanili s strategijami, ki bodo pomagale umiriti otrokova močna čustva. Več o vsebini predavanja v celotni novici.

Vabilo na predavanje - Šola za starše, 15. 11.

So vaši otroci cepljeni?

7.11.2017 - Spoštovani starši, podatki Nacionalnega inštituta za javno zdravje iz leta 2015 kažejo, da je najnižja precepljenost z obveznimi cepivi v državi ravno v Mestni občini Ljubljana. V celotni novici je obvestilo.