Vrtec na obisku v Centru Janeza Levca

Spoštovani starši,

skupina Modrih dirkačev iz enote Mojca je s svojima strokovnima delavkama sodelovala s Centrom Janeza Levca. O sodelovanje je vzgojiteljica Mateja Jagodič napisala nekaj besed, ki si jih lahko preberete v tukaj, v galeriji pa si oglejte tudi utrinke, ki so med sodelovanjem nastali.

Vrtec_na_obisku_-_prispevek_za_zbornik.pdf

Vabilo na predavanje

10.10.2018 - Spoštovani starši, v sredo, 17. 10. 2018 ob 17.00 uri vas vabimo na predavanje, ki je bilo med starši preteklo šolsko leto izjemno dobro sprejeto. Predavanje bo v telovadnici enote Kekec z naslovom VZGOJNI IZZIVI, vodila ga bo psihologinja Lea Beznik. Prijazno vabljeni!

Predavanje Marka Juhanta

5.09.2018 - Spoštovani starši, lepo vabljeni na brezplačno predavanje Marka Juhanta, ki bo v sredo, 12. 9. ob 17.00 uri v telovadnici enote Kekec, ulica Hermana Potočnika 15.Več v celotni novici.

Novi začetki, nove poti

31.08.2018 - Otroško, igrivo in nasmejano novo vrtčevsko leto. Popotnica novim doživetjem je v celotni novici. Kolektiv Vrtca Jarše