Vrtec na obisku v Centru Janeza Levca

Spoštovani starši,

skupina Modrih dirkačev iz enote Mojca je s svojima strokovnima delavkama sodelovala s Centrom Janeza Levca. O sodelovanje je vzgojiteljica Mateja Jagodič napisala nekaj besed, ki si jih lahko preberete v tukaj, v galeriji pa si oglejte tudi utrinke, ki so med sodelovanjem nastali.

Vrtec_na_obisku_-_prispevek_za_zbornik.pdf

Vabilo na predavanje - Šola za starše, 15. 11.

8.11.2017 - Spoštovani starši, vabljeni na predavanje, ki bo v sredo 15. 11. 2017 ob 17.00 uri v telovadnici enote Kekec. Na predavanju se boste seznanili s strategijami, ki bodo pomagale umiriti otrokova močna čustva. Več o vsebini predavanja v celotni novici.

Vabilo na predavanje - Šola za starše, 15. 11.

So vaši otroci cepljeni?

7.11.2017 - Spoštovani starši, podatki Nacionalnega inštituta za javno zdravje iz leta 2015 kažejo, da je najnižja precepljenost z obveznimi cepivi v državi ravno v Mestni občini Ljubljana. V celotni novici je obvestilo.