Zaključni izlet Modrih dirkačev

Končni izlet skupine Modri dirkači na Grad Prestranek.

Celodnevni izlet je zajemal:

- predstavitev gradu

- jahanje isladnskih ponijev

- sprehod po zeliščnem vrtu

- kosilo, malico

- sprehod po posestvu Grad Prestranek

- obisk ekološke kmetije

Bilo je ODLIČNO !

Vabilo na predavanje - Šola za starše, 15. 11.

8.11.2017 - Spoštovani starši, vabljeni na predavanje, ki bo v sredo 15. 11. 2017 ob 17.00 uri v telovadnici enote Kekec. Na predavanju se boste seznanili s strategijami, ki bodo pomagale umiriti otrokova močna čustva. Več o vsebini predavanja v celotni novici.

Vabilo na predavanje - Šola za starše, 15. 11.

So vaši otroci cepljeni?

7.11.2017 - Spoštovani starši, podatki Nacionalnega inštituta za javno zdravje iz leta 2015 kažejo, da je najnižja precepljenost z obveznimi cepivi v državi ravno v Mestni občini Ljubljana. V celotni novici je obvestilo.