Zverjasec v enoti Mojca

V enoti Mojca so si otroci ogledali predstavo Zverjasec v izvedbi dramske skupine Vrtca Jarše.

Le kdo je zverina s kremplji postrani, groznimi okli, ušesi, čekani?

Le kdo ima grozno podpluto koleno, na koncu nosu bradavico strupeno?

Le komu iz gobca jezik moli, le komu kup ostrih bodic iz hrbta srši?

Vabilo na predavanje

10.10.2018 - Spoštovani starši, v sredo, 17. 10. 2018 ob 17.00 uri vas vabimo na predavanje, ki je bilo med starši preteklo šolsko leto izjemno dobro sprejeto. Predavanje bo v telovadnici enote Kekec z naslovom VZGOJNI IZZIVI, vodila ga bo psihologinja Lea Beznik. Prijazno vabljeni!

Predavanje Marka Juhanta

5.09.2018 - Spoštovani starši, lepo vabljeni na brezplačno predavanje Marka Juhanta, ki bo v sredo, 12. 9. ob 17.00 uri v telovadnici enote Kekec, ulica Hermana Potočnika 15.Več v celotni novici.

Novi začetki, nove poti

31.08.2018 - Otroško, igrivo in nasmejano novo vrtčevsko leto. Popotnica novim doživetjem je v celotni novici. Kolektiv Vrtca Jarše