Galerija

Zvezdice in Slončki v vojašnici

Samo v eni službi služiš domovini. Zvezdice in Slončki smo si ogledali, kako bojeviti in pogumni so naši vojaki. Vsi smo mnenja, da nam v taki službi res ne bi bilo dolgčas, saj nam noben ne bi preprečeval igro v blatu in dežju!
 
Oglas za slovensko vojsko, pridobljeno na YOU tub-u, dne 18. 5. 2016
 

Novice in aktualne vsebine

Vabilo na predavanje

10.10.2018 - Spoštovani starši, v sredo, 17. 10. 2018 ob 17.00 uri vas vabimo na predavanje, ki je bilo med starši preteklo šolsko leto izjemno dobro sprejeto. Predavanje bo v telovadnici enote Kekec z naslovom VZGOJNI IZZIVI, vodila ga bo psihologinja Lea Beznik. Prijazno vabljeni!
več

Predavanje Marka Juhanta

5.09.2018 - Spoštovani starši, lepo vabljeni na brezplačno predavanje Marka Juhanta, ki bo v sredo, 12. 9. ob 17.00 uri v telovadnici enote Kekec, ulica Hermana Potočnika 15.Več v celotni novici.
več

Novi začetki, nove poti

31.08.2018 - Otroško, igrivo in nasmejano novo vrtčevsko leto. Popotnica novim doživetjem je v celotni novici. Kolektiv Vrtca Jarše
več