Galerija

Zvezdice in Slončki v vojašnici

Samo v eni službi služiš domovini. Zvezdice in Slončki smo si ogledali, kako bojeviti in pogumni so naši vojaki. Vsi smo mnenja, da nam v taki službi res ne bi bilo dolgčas, saj nam noben ne bi preprečeval igro v blatu in dežju!
 
Oglas za slovensko vojsko, pridobljeno na YOU tub-u, dne 18. 5. 2016
 

Novice in aktualne vsebine

Dan odprtih vrat zasebne glasbene šole

8.05.2019 - Spoštovani starši, če imate mladega glasbenega navdušenca doma, vabljeni k ogledu in vpisu na glasbeno šolo, kjer sprejmejo vsakega! Več v celotni novici.
več

Otroci srečno prispeli v Zgornje Gorje

6.05.2019 - Spoštovani starši, otroci, ki so odšli na tabor »Živali, narava in mi«, v Zgornje Gorje, so danes srečno prispeli na cilj. Čaka jih lepo vreme in veliko zanimivih dogodivščin, v sodelovanju z organizatorjem aktivnosti Planet otrok.
več